Хочу пройти безкоштовні курси крою та шиття. Чи надає таку послугу служба зайнятості?

Загальні питання 487 переглядів

Я переселенка з Кремінної, проживаю у Павлограді Дніпропетровської області. Хотілося б навчитися цій справі і, бажано, онлайн.


 


Антоніна Р.

Відповіді (1)

Завантаження...
Яна Величко
#

Для отримання відповіді редакція газети звернулася до провідного фахівця з питань зайнятості Луганського обласного центру зайнятості Людмили Дудки, і ось що вона нам відповіла:

— Ми організовуємо не курси, а повноцінне навчання за професією «Швачка» з присвоєнням відповідної професійної кваліфікації та видачею свідоцтва державного зразка про присвоєння (підтвердження) професійної кваліфікації. Таке навчання на сьогодні можна пройти у ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» (тривалість 4.5 місяці), у Рівненському центрі ПТО ДСЗ (3 місяці), Львівському центрі ПТО ДСЗ (майже 3 місяці). Форма здобуття освіти очно-дистанційна. Таке навчання буде і в липні, і в серпні. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.

 

Від редакції: Для консультації можна звернутися по телефону до директорки Кремінського центру зайнятості Ліни Перепелиці: 0505448916.

Також у Дніпрі переселенців по вівторках і четвергах безкоштовно консультує фахівець Луганського обласного центру зайнятості. Прийом проходить в ці дні на базі Кремінського гуманітарного хабу за адресою: вул. Володимира Антоновича, 89. Телефон хабу для уточнення графіку прийому – 0664839248.

Нагадуємо, що у Луганському обласному центрі зайнятості діє телефонна «гаряча лінія» за номерами: 098-875-48-95 або 099-491-20-86. Офіційний телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk. Офіційний вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr.

Коментувати 0
Согласен0Против

Немає коментарів