Бізнес на окупованій території розграбовано: чи потрібно подати заяву до правоохоронних органів?

Юридичні питання 436 переглядів

Моє приватне підприємство (магазин) залишилося у Кремінній, разом із технікою, меблями, товаром. Що з ними – я не знаю. Кажуть, що розграбовано, але підтверджуючих фото у мене немає. Чи потрібно подавати до правоохоронних органів якісь заяви?

Відповіді (1)

Завантаження...
Яна Величко
#

Відповідь редакція газети отримала у юриста Кремінської міської військової адміністрації Дмитра Кошакова:

— Так, оскільки ваш магазин пограбували, вам слід звернутися до поліції. Із документів потрібні ваш паспорт, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, інші документи про нерухомість та здійснення господарської діяльності. Добре, коли є фото або відео руйнацій та незаконного проникнення. Доказами також можуть бути: особисті свідчення, записані на папері; інформація від судів чи свідків (записана або відзнята на відео, з прізвищем, ім’ям та по батькові свідків, якщо це не загрожує їхній безпеці); повідомлення зі ЗМІ чи переписка з соціальних мереж та чатів. Бажано скласти акт, в якому максимально перелічити всі речі, які зникли. Обов’язково зберігайте, якщо вдасться знайти: документи, чеки, паспорти на техніку, гарантійні талони, навіть рештки знищених меблів.

На жаль, система подання заяви через «Дію» зараз не працює. Проте у Верховній Раді та Мінцифрі наразі готують механізм для відновлення цієї можливості.

Коментувати 0
Согласен0Против

Немає коментарів