Кондиціонер як обігрівач: Обігрівач та кондиціонер в одному

Кондиціонер як обігрівач: Обігрівач та кондиціонер в одному

Кондиціонер як обігрівач: Обігрівач та кондиціонер в одному

До недавнього часу побутовий кондиціонер сприймався виключно як пристрій для охолодження приміщення в літній період. Виробники побутової техніки старанно винаходять, покращують, розширюють можливості функціоналу, роблячи пристрій універсальнішим. На сьогоднішній день кондиціонер по праву конкурує з іншими обігрівальними приладами на рівні, адже все частіше і частіше користувачі вдаються до використання спліт системи Leberg цілий рік. Кондиціонер при обігріві кімнати передає тепло в основному протягом перших 10 хвилин після включення, що значно скорочує час очікування щодо інших опалювальних пристроїв.

Кондиціонер з обігрівом до мінус 30 градусів

Побутові кондиціонери можна розділити на три основні типи: інверторний, неінверторний і тепловий насос.
Інверторний кондиціонер працює на обігрів при мінус 15 С холоду. Вважаються економнішими за споживанням енергоресурсів за рахунок безперервної роботи компресора з мінімальним шумом в процесі роботи. Ідеально підійде для використання влітку, в міжсезоння і не дуже холодних зим.

Неінверторний кондиціонер підтримує роботу при температурі до мінус 7 С. Це найпростіша спліт система (on/off), яка відносно недорога на ринку серед інших спліт систем, однак витрата електроенергії вища за рахунок специфіки компресора. Розраховані на роботу влітку і в міжсезоння.

Кондиціонер/тепловий насос може працювати цілий рік, так як без проблем охолодить приміщення влітку і нагріє навіть у найлютіші морози - до мінус 30 С холоду.

Основні переваги обігріву кондиціонером:

  1. Універсальність - охолодження, обігрів, осушення, вентиляція, очищення повітря і додаткові функції зосереджені в одному пристрої.
  2. Можливість використання цілий рік.
  3. Побутовий кондиціонер видає більше тепла, він ефективніший, ніж, наприклад, той же обігрівач при однакових затратах на електрику.
  4. Спліт система обігріє приміщення швидше будь-якого іншого пристрою за рахунок різноманітних режимів і вентилятора, який сприяє швидкому розподіленню теплого повітря.
  5. Безпечне розташування на стіні, на відміну від тих же обігрівачів і котлів.
  6. Незалежність від ЦО (централізованого опалення).


 Потрібно розуміти, що кондиціонер Леберг - пристрій локальної дії, він гріє переважно там, де встановлений. Кондиціонер на тепло скільки градусів ви встановите, стільки і отримаєте на виході в приміщенні, де він знаходиться, за умови мінімальних тепловтрат. Відкриті вікна, двері, прохідна кімната - все це спровокує розсіювання тепла (у разі обігріву) по всій будівлі. Якщо вам потрібно нагріти кілька приміщень, рекомендуємо звернути увагу на мульти спліт систему Leberg, де до одного зовнішнього блоку можна під'єднати до 5 внутрішніх.

Інші способи обігріти будинок/офіс/квартиру та ін.:

  1. Центральне опалення.
  2. Газовий котел - двоконтурний, який забезпечить обігрів будинку і вироблення гарячої води. Газове обладнання підходить не для кожного приміщення так як потрібні відповідні дозволи і проект самого будинку.
  3. Електричний котел можна встановити в будь-якому приміщенні, де є доступ до електрики. Працює від мережі 220В і 380В, є можливість підключити кімнатний термостат.

Отримати кваліфіковану консультацію менеджера з підбору або експертну оцінку інженерів можна у нас на сайті або за номером: 0 800 50 70 65.

16:59
24
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Прогноз погоди
Групи користувачів
Готуємо смачно!
Cмачнюща рубрика про їжу і все, що пов'язано з нею. Гурмани, готуйтеся! Попереду на вас чекає багато цікавих фактів та несподіваних відкриттів. Починаємо ділитись своїми улюбленними рецептами?
2 учасника