Порушив комендантську годину – оштрафований ночуєш у камері?

Порушив комендантську годину – оштрафований ночуєш у камері?

Порушив комендантську годину – оштрафований ночуєш у камері?

Я не уявляю, наскільки потрібно бути відірваним від реальності, щоб таке запропонувати. Але, виявляється, можна не тільки запропонувати, а й затвердити цілим профільним комітетом парламенту Верховної ради, який в більшості складається з юристів.

Вони пропонують встановити штрафи для громадян, увага: мінімальний 8500 грн, а максимальний – 34 000 грн, а для бізнесу відповідно – 51 000 грн та 340 000 грн. Це при тому, що мінімальна зарплата складає 6700 грн, а 40% переселенців живуть виключно на виплати.

Але і це не все: тепер поліція зможе затримувати за порушення комендантської години, навіть якщо ви зможете підтвердити свою особу. Такі ініціативи несуть колосальні ризики та нівелюють принцип справедливості.

 

ШТРАФИ

Те, що вони непомірно величезні, необґрунтовані та несправедливі – це зрозуміло. Але як можна встановлювати штраф 340 000 грн для бізнесу за адміністративне порушення, коли за вчинення тяжкого злочину, а це до 10 років тюрми, максимальний штраф – це 425 000 грн? А за колабораційну діяльність – від 170 000 до 510 000 грн.

 

ПОЛІЦІЯ

Отримає надповноваження і буде затримувати без розбору та на будь-який час. А, забув, вони ж можуть затримувати тільки на 3 години, але де-факто – до ранку. Тобто через півтора року розродилися на норми, які на голову не налазять.

Підкреслю: я згоден, що за порушення комендантської години має бути покарання, але виключно у вигляді справедливих адекватних штрафів. А ще я за надання людині можливості дійти додому, якщо та пред’явила документи, а не бути затриманою для ночівлі в каталажці або ТЦК.

17:11
59
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Прогноз погоди
Групи користувачів
Готуємо смачно!
Cмачнюща рубрика про їжу і все, що пов'язано з нею. Гурмани, готуйтеся! Попереду на вас чекає багато цікавих фактів та несподіваних відкриттів. Починаємо ділитись своїми улюбленними рецептами?
2 учасника