Вирішила допомагати країні: як переселенка з Кремінної Людмила Музиря облаштувалася у столиці

Вирішила допомагати країні: як переселенка з Кремінної Людмила Музиря облаштувалася у столиці

Вирішила допомагати країні: як переселенка з Кремінної Людмила Музиря облаштувалася у столиці

Як адаптуватися, звикнути до нового середовища та ще й бути корисним державі у ці непрості часи — у розповіді нашої землячки.

Людмила Іванівна Музиря, разом зі своїми сестрами Майєю і Наталією, тримали продуктовий павільойон у Кремінній. З початком повномасштабної війни, коли найбільше діставалося саме району Першої шахти і ДАІ, де знаходилася їхня торгівельна точка, вони припинили роботу і виїхали вглиб країни: сестри – в Полтавську обасть, а Людмила з чоловіком – до Виноградова на Закарпаття. Та вже у травні повернулися з Карпат до Києва. Тут Людмила почала шукати, чим можна займатися, щоб наближати перемогу і своє повернення додому. Можна було, звичайно, знайти роботу в торгівлі і заробляти гроші. Та вона вирішила, що її вклад більш потрібний в іншому місці - у волонтерському центрі, куди зайшла випадково і залишилася там надовго.

Волонтерський центр «Сітки» - це велика організація, яка працює ще з 2014 року і має розгалужену мережу по Києву. Людмила працює в Солом’янському районі.

Чим займається спільнота?

  • -Плетемо сітки, робимо протизастудні суміші для чаїв (мед, імбир і лимон), сухофрукти з медом, шиємо невеличкі подушки, теплі пояси, килимки, в’яжемо шкарпетки. Багато людей працюють вдома: роблять консервацію, випікають здобу. І все це відправляємо нашим воїнам на фронт, щоб допомогти і хоч якось полегшити їхню участь.
  • Я ходжу до центру щодня, окрім вихідних. Багато киян приходять після роботи, у вихідні. Бо насправді в сітках – велика потреба, а рук не вистачає. Плести сітки не так легко, як декому здається. Висилаємо посилки військовим, у госпіталі. Багато наших виробів уже «працює» і на рідному Кремінському-Сватівському напрямках, - розповідає Людмила Іванівна.

  • А це ляльки-мотанки, які виготовляє Людмила Музиря. Вони відправляються на фронт, щоб оберігати наших захисників. Національні обереги жінка також робить і для своїх друзів та знайомих.
  • …Кожен працює на своєму фронті. Тож нехай у Новому році будуть для всіх нас тільки добрі вісті.
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
21:45
174
Немає коментарів. Ваш буде першим!