У ритмі танцю: в Академії бальних танців відбулося Свято Миколая для діток ВПО

У ритмі танцю: в Академії бальних танців відбулося Свято Миколая для діток ВПО

У ритмі танцю: в Академії бальних танців відбулося Свято Миколая для діток ВПО

Академія спортивних бальних танців переїхала до Дніпра з Сєвєродонецька. 

До війни у «Dance Sport Inspiration» команда професійних тренерів виховувала справжніх чемпіонів. З початком повномасштабного вторгнення Академія, на чолі з директоркою Валерією Ярською, евакуювалася до Дніпра. Восени 2022 року «Dance Sport Inspiration» відновила свою діяльність, а згодом було оголошено ще одну чудову новину – для дітей-ВПО з Луганщини запустили безкоштовні повноцінні заняття спортивними бальними танцями!

Ця можливість Луганським діткам-переселенцям була надана за підтримки Луганської обласної державної адміністрації.

Спортивні бальні танці – це дуже красивий, корисний та видовищний вид спорту. Він дарує відчуття спокою, допомагає зосередитися на партнері, відчути рух, музику та...забути про звуки сирен і вибухів. Така корисна сьогодні терапія! 

До того ж, в Академії спортивних бальних танців заняття завжди проходять цікаво та пізнавально, там панує атмосфера затишку і домашнього тепла.  Як от сьогодні, на Святі Миколая, де щасливі діти бавилися, куштували солодощі, отримували подарунки, прикрашали ялинку і, звичайно, танцювали.

"Чудове вийшло свято!, - відгукуються батьки діток, - Нам усім сьогодні не вистачає подібних заходів, а заняття танцями для дітей - то взагалі порятунок!"

Нехай же у чуттєвому танці розчиняться усі тривоги та негаразди і якомога швидше прийде мир на нашу землю!

Текст і фото Яни Величко.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
21:00
297
Немає коментарів. Ваш буде першим!