«Гостина» зустріла всіх гостинно. Як тут пройшло Свято Миколая. Фото, відео

«Гостина» зустріла всіх гостинно. Як тут пройшло Свято Миколая. Фото, відео

«Гостина» зустріла всіх гостинно. Як тут пройшло Свято Миколая. Фото, відео

Для діток, які проживають у волонтерському центрі «Гостина» в Дніпрі, підготували веселу розважальну програму із запальними танцями та дзвінкими піснями.

День Миколая там відбувся 10 грудня. І, звичайно ж, яке свято обходиться без солодощів та подарунків!

А на дорослих мешканців прихистку чекали яскраві музичні номери, які присутнім подарували артисти комунального закладу «Палац культури імені Володимира Сосюри м.Лисичанськ». Сьогодні вони також переселенці - хтось тимчасово оселився у Дніпрі, а дехто приїхав привітати земляків аж із сонячної Одеси. 

Відкриття шелтеру навесні 2022 року ініціював мешканець міста Лисичанськ Костянтин Жалдаков. Тож саме лисичани у переважній більшості наразі проживають у «Гостиній». 

На захід радо завітали представники благодійних організацій, які підтримували Костянтина Миколайовича на самому початку та продовжують це робити сьогодні.

Так, у витоків створення прихистку стояв БФ «Сприяння та розвитку», що у місті Київ. Очільниця благодійного фонду Світлана Колєснікова побувала на святі та вручила відзнаки найактивнішим волонтерам шелтеру і його керівнику.

«Дякую вам за вашу надважливу справу! Ви вкладаєте в неї всю свою душу», - відзначила вона.

Цього дня до шелтеру прийшли і представники гуманітарної місії «Проліска» - друзі і партнери «Гостиної». Вони, у співпраці з УВКБ ООН, також підготували для діточок чудові подарунки.

Захід видався надзвичайно яскравим, веселим, сповненим любові, щасливих дитячих посмішок та сяючих очей. Попри війну і по’вязані з нею труднощі (наприклад, сьогодні це була відсутність світла), діткам подарували свято і зробили щасливішими! У малечі з’явилася ще одна можливість повірити у диво та мирне майбутнє нашої держави.

Велика вдячність усім, хто творить добро, та хто допомагає іншим це робити!

Яна Величко. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
20:10
284
Немає коментарів. Ваш буде першим!