У волонтерському хабі Луганської області, розташованому в місті Дніпро, є дитячі речі та підгузки

У волонтерському хабі Луганської області, розташованому в місті Дніпро, є дитячі речі та підгузки

У волонтерському хабі Луганської області, розташованому в місті Дніпро, є дитячі речі та підгузки

Протягом цього тижня у волонтерському хабі Луганської області, розташованому в місті Дніпро, тривала видача продуктових наборів.

Також переселенці отримували дитячі підгузки (є у наявності розміри 1-3) та мали змогу підібрати одяг для малюків та підлітків від волонтерів координаційного центру «Січеславська Просвіта» у м.Дніпро (залишилося дуже багато одягу для немовлят).

Також на цьому тижні на базі хабу внутрішньо переміщені особи отримували консультації від фахівців з різних напрямків. Зокрема, прийом здійснювали представники благодійного фонду «Право на захист» (надавали ВПО роз’яснення з питань отримання грошової допомоги від ООН та приймали документи для оформлення виплат).

Щосереди на базі хабу в Дніпрі працює фахівець Луганського обласного центру зайнятості.

І вже другу п’ятницю поспіль до волонтерського центру приходять кваліфіковані психологи від Польської гуманітарної акції. Спеціалісти проводять цікаві та корисні групові заняття, консультують індивідуально (дорослих, дітей та підлітків). Тож і сьогодні мобільна група працювала з людьми, знайомила з новими навиками опанування та розпізнавання емоцій, що необхідно для збереження власного ресурсу. Була проведена індивідуальна профілактично-консультаційна робота з дитиною.

Адреса: м.Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 72-А.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця, з 10.00. до 14.00.

Актуальна інформація - на телеграм-каналі «Креміняни Дніпра» (https://t.me/kreminnaDnipro).

Телефон «гарячої лінії» з гуманітарних питань для внутрішньо переміщених осіб Луганської області: 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України).

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:40
173
Немає коментарів. Ваш буде першим!