Поліція попереджає!

Поліція попереджає!

Поліція попереджає!

Чому СРПП Кремінського відділу поліції закликає водіїв бути особливо обережними на дорогах?

В Україну йде похолодання. Саме тому дорожня поліція нагадує: у разі несприятливих  погодних умов водіям необхідно бути гранично уважними та суворо дотримуватися Правил дорожнього руху: збільшити дистанцію до автомобіля, що рухається попереду транспортного засобу, не здійснювати маневрів, не переконавшись у їх безпеці, та вибрати швидкість руху, що дозволяє контролювати дорожню обстановку.

Пам’ятайте, на великій швидкості через найменшу нерівність дорожнього покриття або слизьку дорогу, туман, зливи, можна втратити керування і, як наслідок, допустити виїзд на зустрічну смугу або з’їзд з проїжджої частини.

При наближенні до пішохідних переходів будьте особливо пильними і пам’ятайте, що на дорозі можуть з’явитися люди, а гальмівний шлях на слизькій дорозі або в туман збільшується в кілька разів. Якщо попутні транспортні засоби пригальмували перед «зеброю», зупиніться і ви.

Пішоходам теж варто бути більш уважними. При переході через проїжджу частину не поспішайте і переконайтеся, що водій помітив вас і встигає зупинитися, щоб дати дорогу.

Уважно стежте за прогнозом погоди і, в разі погіршення метеорологічних умов, утримайтеся від поїздок на автомобілі, не паркуйте свої транспортні засоби під деревами.

Поліція Луганської області звертається до водіїв та пішоходів: бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтесь Правил дорожнього руху в будь-яку погоду. Пам’ятайте: безпека на дорогах залежить від кожного учасника дорожнього руху!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
20:20
255
Немає коментарів. Ваш буде першим!