Творять, навчаються, перемагають: новини з Кремінської художньої школи

Творять, навчаються, перемагають: новини з Кремінської художньої школи

Творять, навчаються, перемагають: новини з Кремінської художньої школи

Під час осінніх канікул викладачі Кремінської художньої школи не сиділи, склавши руки, а навчалися. 

Так, педагоги школи пройшли так курси підвищення кваліфікації: «Інформаційна гігієна під час війни», «Перша домедична допомога в умовах війни», «Курс толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх», «Шкільне життя онлайн», «Навчання з попередження ризиків від вибухобезпечних предметів».

А 3 листопада викладачі Кремінської художньої та Кремінської музичної шкіл взяли участь у обласному методичному заході - методична доповідь викладача Рубіжанської школи мистецтв Федорова Д.М. за темою «Специфіка організації навчального процесу в умовах вимушеної евакуації та військового стану в країні. Варіативність засобів викладення навчального матеріалу, як запорука вдалого засвоєння знань учнями». Організатор – Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва.

І приємна новина: учениця школи Анна Білоус (8 клас, викладач Ірина Маркова) отримала тепленькі подарунки 

за участь у конкурсі малюнків серед дітей та молоді «З силою нескорених разом до Перемоги». Організатори конкурсу – Луганська та Донецька обласні відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту, за підтримки Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:30
120
Немає коментарів. Ваш буде першим!