Микола Чорнобай переміг на турнірі з настільного тенісу в Чернівцях
Тренер не просто став активним учасником змагань з тенісу на Буковині, а цього разу ще й посів у турнірі перше місце!
«Я здобув перемогу без жодної поразки, бо поставив собі таку ціль і вона надихала мене до дій», - каже Микола Миколайович.
На цьому спортсмен не збирається зупинятися. Планує і надалі активно тренуватися та відточувати свою майстерність.
Бажаємо успіхів!


Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі


