Кремінський боксер одержав дві перемоги за два дні!

Кремінський боксер одержав дві перемоги за два дні!

Кремінський боксер одержав дві перемоги за два дні!

1 жовтня в Києві, у клубі боксу та кікбоксінгу «Раунд-1», відбулися змагання з боксу серед юнаків.

Представник команди від Кремінської ГО «Крила Донбасу» Артем Крилов впевнено провів двобій та одноголосним рішенням суддів виграв у досвідченого боксера з Києва, за плечима якого понад 30 поєдинків!

Нашого переможця Артема Крилова нагородила директорка клубу, чемпіонка світу та Європи Вікторія Руденко.

На жаль, другий кремінський боксер Данило Федоров не зміг взяти участь у турнірі за станом здоров’я.

Переможці змагань отримали призи та медалі, а найкращих бійців включили до складу збірної команди для участі у Міжнародному турнірі, що відбудеться в Канаді.

Вже в наступного дня у столиці пройшов турнір з боксу у БК «Ударник», Софіївська Борщагівка. Там за звання найкращого боролися понад 130 боксерів з Києва, Чернігова, Черкас, Вінниці, Кіровограду, Полтави, Одеси та Луганщини.

Кремінський боксер Артем Крилов достроково, у другому раунді, зупинкою двобою переміг представника зі столиці та посів перше місце!

Учасники змагань висловлюють вдячність їх організаторам за те, що попри війну та всі труднощі, турніри відбуваються, та ще й на такому високому рівні.

А тренер Володимир Крилов подякував  управлінню освіти, молоді та спорту, начальнику ВА Олександру Дунцю, заступниці начальника Наталі Макогон за надану підтримку для участі у цих змаганнях. 

Це результат великої наполегливої роботи тренера та спортсмена. Бажаємо нових перемог!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:40
616
Немає коментарів. Ваш буде першим!