Виплати переселенцям: 330 громад увійшли до оновленого переліку

Виплати переселенцям: 330 громад увійшли до оновленого переліку

Виплати переселенцям: 330 громад увійшли до оновленого переліку

Оновлений перелік опублікували на сайт Луганської ОДА. 

Затверджено оновлений перелік (https://www.minre.gov.ua/doc/doc/95), на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

Станом на 26 серпня 2022 року до оновленого переліку територіальних громад (https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/field/docs/dodatok_0.pdf), розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (9), Луганської (37), Запорізької (60), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 330 громад.

Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.

Інформуємо, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

 • території, що є тимчасово окупованими;
 • території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
 • території, на яких тривають активні бойові дії.
 • Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

  Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
  13:30
  192
  Немає коментарів. Ваш буде першим!