У її руках оживає казка: Наталя Бурковська з Кремінної виготовляє в'язані іграшки. ФОТО

У її руках оживає казка: Наталя Бурковська з Кремінної виготовляє в'язані іграшки. ФОТО

У її руках оживає казка: Наталя Бурковська з Кремінної виготовляє в'язані іграшки. ФОТО

У Наталії Бурковської прозаїчна професія. Вона — завідувачка сектору Центру надання адміністративних послуг Кремінської міської ради. Зараз працює дистанційно, тимчасово перебуваючи у Білій Церкві.

Але від прози і тривог сьогоденного життя її рятує заняття для душі, якому присвячує вільний від роботи і домашніх турбот час. Буває це переважно вночі. Тоді в її руках оживає казка і в реальності з’являються дивовижні зайчики і ведмеді, пташки і чебурашки. Її чарівний гачок знову і знову творить улюблених героїв дитинства. І хоч сама давно вийшла з того віку і вже виховує трьох свої дітей, казка не покидає їхній дім. Це найменша донька Кіра «подарувала» мамі таке захоплення. Якось побачила цікаву пухнасту іграшку в інтернеті, і дуже захотіла мати саме таку. Мама вирішила спробувати. І з тих пір не відпускає з рук гачок. Це заняття так її захопило, що вже не може уявити, чим би ще цікавішим могла займатися на дозвіллі.

Вже й Кіра підросла, а іграшки не втратили актуальності в її житті. Тепер з маминими героями вона створює відео і виставляє їх в інстаграмі. Така собі вийшла сімейна справа, якою радують багатьох дітлахів. Бо є чимало охочих придбати витвори рук Наталії Бурковської.

І хоч заняття це недешеве, а кошти від продажу далеко не окупають вартості плюшевої пряжі, з якої виготовляються іграшки, задоволення від процесу творення казки своїми руками дорожче всяких матеріальних затрат. Особливо сьогодні. Коли живеш далеко від дому і туга за рідним краєм з’їдає душу. Тоді серце гоять пухнасті зайчики і ведмеді, пташки і чебурашки.

Подивитися роботи і замовити іграшку можна за цими посиланнями в "Інстаграм"і "Тік-ток".

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:55
922
Немає коментарів. Ваш буде першим!