Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Кремінської громади

Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Кремінської громади

Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Кремінської громади

Щорічний освітній захід відбувся сьогодні, 30 серпня, за участю 80-ти керівників закладів освіти та  вчителів.

Привітав педагогічних працівників начальник військової адміністрації Олександр Дунець. Він підкреслив, що педагоги Кремінської громади знаходяться на передовій освітнього фронту і впевнено його тримають, тож адміністрація і надалі всіляко підтримуватиме наших вчителів і дітей.

Доповідали начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Олександр Кузьменко, завідувач сектору освіти Інна Мочук, керівник Кремінського ЦПРПП Наталя Богомолова, консультант ЦПРПП Інна Полтавець. Активну участь у конференції взяли вчителі.

Отже, в умовах воєнного стану у закладах освіти Кремінської громади закінчили 2021-2022 навчальний рік 2135 учнів, серед них випускників дев’ятих класів - 206 , одинадцятих класів - 87. Базову загальну середню освіту з відзнакою здобули 9 учнів ліцеїв №1, №2, №4 та №5. Нагороджені золотою медаллю за високі досягнення у навчанні –5 учнів одинадцятих класів: Єлизавета Галійчук, Сергій Максименко, Євгенія Становіхіна (учні ліцею№1), Маргарита Жиріль (учениця ліцею №2), Наталія Білан (учениця ліцею№5).

Три наші випускниці отримали найвищі бали з окремих предметів у Національному мультипредметному тесті. Це Маргарита Жиріль, випускниця Кремінського ліцею №2, яка одержала по 200 балів з математики та історії, Наталя Білан, випускниця Кремінського ліцею №5 - отримала найвищий бал з української мови, Лана Шульц, випускниця Кремінського ліцею №4, одержала 200 балів з історії.

Наші юні науковці, учні Кремінського ліцею №5, після перемоги на обласному рівні взяли участь у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів Малої академії наук учнівської молоді України. У результаті найкращими у своїх секціях відділення «Літературознавства, мистецтвознавства, фольклористики» стали Владислав Пономарьов, який серед 39 учасників посів ІІ місце, і Марія Кудріна, яка серед 30 учасників здобула ІІІ місце (вчителі Тамара Уманська та Павло Вірченко).

Вихованці Кремінських художньої та музичної шкіл стали учасниками 26-ти конкурсів та фестивалів як обласного, так і Всеукраїнського рівнів, у десяти з них були переможцями.

Чималі здобутки мають вихованці і Кремінського центру дитячої та юнацької творчості, ДЮСШ. Так, 18 вересня 2021 року в місті Лисичанськ, у рамках Чемпіонату Луганської області з пішохідного туризму на дистанції «Кроспохід» команда Кремінського центру дитячої та юнацької творчості, яка займалася на базі ліцею №2, посіла другі місця серед команд старшої та середньої вікових категорій. У 10 конкурсах обласного та Всеукраїнського рівнів взяли участь вихованці декоративно-вжиткової студії «Чудова майстерня» (керівник Олена Авчиннікова), мають 17 перемог різного ступеня. Переможцями конкурсів протягом року стали вихованці гуртка малювання «Різнокольорові краплинки» (керівник Олена Нестеренко), театрального гуртка «Барвінок» (Ганна Муха), танцювального колективу «Веселка» (Аліна Данілова), вокального ансамблю «Карамельки» (Альона Кип’ячук).

Кремінські заклади освіти - це активні учасники семінарів, конференцій, проєктів. Колектив Кремінського ліцею №3 разом з учнями та батьками стали учасниками проєкту «Безпечна і дружня до дитини школа», брали учать у навчанні, опитуванні та створили модель безпечного середовищі у закладі освіти, який мав реалізуватися у наступному навчальному році.

За участю ЛОІППО і Кремінського ліцею №2, у листопаді 2021 року був проведений інноваційний семінар для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, де розглядалися найактуальніші освітянські питання у теоретичній, нормативно-правовій та практичній площинах.

Педагоги Кремінського ліцею №5 (Павло Вірченко і Тамара Уманська) у серпні 2022 року стали учасникамиІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Обдаровані діти – скарб нації!».

Величезну, копітку виховну і навчальну роботу щоденно виконували працівники закладів дошкільної освіти. У 2021 році ДНЗ «Катруся» (завідуюча Л.І.Петрусенко) та ДНЗ на базі Новокраснянського ліцею успішно на високому рівні пройшли оцінювання за шкалою «Екерс» - це міжнародна методика з оцінювання дошкільного освітнього середовища і якості дошкільної освіти. Цього року мав відкрити двері дитячий садочок «Малятко», повністю оновлений за програмою «Велике будівництво»

На жаль, наші мрії розпочати навчальний рік у рідному місті поки що не стали реальністю. Однак життя триває. У 2022-2023 навчальному році освітній процес будуть продовжувати 5 закладів освіти із 6-ти. На період воєнного стану призупинено навчання у Новокраснянському ліцеї, учнів якого приєднали до Кремінського ліцею №3.

На сьогодні сформовано 85 класів, у яких буде навчатися 1962 учні, сім класів для дітей з особливими освітніми потребами. До перших класів подано 78 заяв, до десятих класів – 117.

У Кремінських ліцеях працюють педагогічні працівники, серед яких 5 – відмінники освіти, 67 мають вищу кваліфікаційну категорію, 12 мають педагогічне звання «Учитель-методист», 30 - «Старший учитель».

Педагоги Кремінщини - це найактивніші учасники сертифікації вчителів. Дев’ять освітян успішно проходять навчання експертів, які будуть залучатися до проведення інституційного аудиту у закладах загальної середньої освіти. Це Ольга Резнікова, Оксана Кирпа, Лілія Коваленко, Світлана Кременчуцька, Ірина Решетняк, Тетяна Коваленко, Ольга Рибіна, Тамара Уманська, Світлана Корсунь.

На жаль, дистанційний формат не дозволяє організувати освітній процес для дошкільнят. Але ми вдячні кожному працівнику дошкілля за ту велику роботу і допомогу, яку ви, згуртувавшись, робили для мешканців громади у рідному місті, під обстрілами.

"Пишаємося вами, шановні педагоги! Дякуємо вам за силу і витримку. Ви – герої освітнього фронту! Впевнені, що ми обов’язково повернемося додому і відновимо роботу у рідній Кремінній", - підсумував Олександр Кузьменко..
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:50
116
Немає коментарів. Ваш буде першим!