Навчатись завжди: як організовуватиметься освітній процес у Кремінській громаді цього року

Навчатись завжди: як організовуватиметься освітній процес у Кремінській громаді цього року

Навчатись завжди: як організовуватиметься освітній процес у Кремінській громаді цього року

Наближається новий 2022-2023 навчальний рік. Як він пройде для учнів Кремінської громади, розповів начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Олександр Кузьменко: 

- Начальником Кремінської міської військової адміністрації Олександром Дунцем підписано розпорядження від 11.08.2022 року № 01-01-/63 «Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти». Згідно з даним розпорядженням, найбільш безпечною формою навчання для наших дітей є дистанційна форма. Тож вона і застосовуватиметься у закладах освіти Кремінської міської територіальної громади. Навчальний рік триватиме з 1 вересня 2022 року по 30 червня 2023 року.

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», на виконання протокольних доручень за підсумками апаратних нарад під керівництвом начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, мережу закладів загальної середньої освіти у Кремінській громаді приведено у відповідність до нормативної бази (розпорядження Кремінської міської військової адміністрації від 25.08.2022 року №01-01-117).

З 1 вересня призупиниться освітній процес на період дії воєнного стану або до особливого розпорядження у Новокраснянському ліцеї та Житлівській гімназії-філії Кремінського ліцею №1 Кремінської міської ради Луганської області. Учні Новокраснянського ліцею приєднуються до ліцею №3, а учні Житлівської гімназії - до ліцею №1, де і зможуть продовжити навчання. Педагогічні працівники, які продовжують працювати, будуть переведені до відповідних закладів освіти та, за можливістю, будуть максимально педагогічно завантажені.

Дорогі діти! Заклади освіти Кремінської міської територіальної громади, класні керівники та вчителі чекають на вас 1 вересня!

Шановні батьки! Кремінська міська військова адміністрація і надалі буде створювати максимально безпечні та комфортні умови длянавчання ваших дітей, юних мешканців нашої рідної громади.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:15
344
Немає коментарів. Ваш буде першим!