15-16 серпня у Дніпрі пройшла насичена дводенна програма для молоді ВПО Луганської та Донецької областей

15-16 серпня у Дніпрі пройшла насичена дводенна програма для молоді ВПО Луганської та Донецької областей

15-16 серпня у Дніпрі пройшла насичена дводенна програма для молоді ВПО Луганської та Донецької областей

В рамках проекту «TurboМолодь» на базі Луганського обласного молодіжного центру зібралися близько 20 юних учасників, які два дні поспіль спілкувалися, навчалися, обмінювалися знаннями та ділилися досвідом.

«TurboМолодь» реалізували представники Кремінської молодіжної організації «Чарівний Пендель» - її засновниця Олександра Ізуїта та голова ГО, очільник Кремінської молодіжної ради Микита Горбатенко.

Так, хлопці та дівчата з Кремінної, Сєвєродонецька та Лисичанська мали можливість ознайомитися з роботою Луганської обласної молодіжної ради (голова Ганна Рясна), відвідали волонтерський хаб та спробували себе у ролі волонтерів. Під час навчальної сесії «Моя роль у розбудові миру і відновленні держави» креміняни розповіли учасникам заходу, як навчитися правильно використовувати інформацію в своїх цілях, як писати та створювати проекти та де шукати можливості для молоді.

Наступного дня юнаки та дівчата ознайомилася з роботою ГО «Shift» та «Восток СОС», відвідали арт-коворкінг на базі Дніпровського центру сучасної культури, перейняли корисний досвід, дізнавшись, як під час війни відкрити власний бізнес, створили власні унікальні футболки, знову спробували себе у волонтерстві.

Побувала на заході і заступниця начальника Кремінської міської військової адміністрації Наталя Макогон. Вона подякувала молодим людям за активну життєву позицію, рішучість, ініціативність та їх вагомий внесок до спільної Перемоги. Наталя Миколаївна вручила грамоти Кремінської міської військової адміністрації Олександрі Ізуїті, Микиті Горбатенку та нашому волонтеру Роману Жилєнкову. Також Микиту Горбатенка було відзначено подякою управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
20:55
247
Немає коментарів. Ваш буде першим!