З наступного тижня в Україні планують значно посилити карантинні обмеження.

З наступного тижня в Україні планують значно посилити карантинні обмеження.

З наступного тижня в Україні планують значно посилити карантинні обмеження.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на власні джерела у Кабінеті міністрів та Офісі президента.

За різними даними, розглядаються варіанти від "карантину вихідного дня" до запровадження комендантської години та штрафів за її порушення.

За словами кількох джерел, незалежних одне від одного, ймовірність посилення карантину в Україні дуже висока.

За інформацією джерела "РБК-Україна" в Офісі президента, нові обмеження не передбачають зупинку громадського транспорту - він продовжить свою роботу.

Обмеження будуть вводити в залежності від ситуації в регіонах. Ключовим при цьому стане не приріст числа нових хворих на коронавірус, а кількість важких випадків, рівень смертності й завантаженості ліжок в лікарнях.

Робота громадського транспорту триватиме у звичному режимі. Можливі обмеження можуть бути пов'язані з кількістю рейсів або їх завантаженням.

Аналогічно надійдуть і з магазинами: закривати їх не будуть, але можуть обмежити роботу. Зокрема, може бути скорочена її тривалість і введені обмеження у вихідні дні.

Коронавірус в Україні: що відомо
 1. В Україні станом на ранок 4 листопада  за добу зафіксовано 9 524 нових випадків коронавірусної хвороби. Таким чином, побито рекорд попередньої доби за кількістю інфікованих – тоді було зафіксовано 8 899 хворих.  Загалом за весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіли 420 617 українців; померли 7 731; одужали 176 404 особи.
 2. Виступаючи у Верховній Раді 3 листопада, очільник МОЗ Максим Степанов зазначив, що ситуація з COVID-19 близька до катастрофічної і кожен з нас несе особисту відповідальність за розповсюдження коронавірусної хвороби.
 3. 2 листопада, в Україні почало діяти нове епідемічне зонування. Рішення про епідемічне зонування територій приймають кожні сім днів.
 4. В Україні наразі діють правила адаптивного карантину, за якими країну розділили на чотири зони. Вони набрали чинності 3 серпня.
  Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
  10:50
  378
  Немає коментарів. Ваш буде першим!