Понад 30 кремінських дітей відпочивають у таборі "Дружба", що в Івано-Франківській області. ФОТО

Понад 30 кремінських дітей відпочивають у таборі "Дружба", що в Івано-Франківській області. ФОТО

Понад 30 кремінських дітей відпочивають у таборі "Дружба", що в Івано-Франківській області. ФОТО

Попри війну діти не мають втрачати радощі найкращого періоду в житті – дитинства.

Наші хлопчики та дівчатка вимушені були тікати від війни, покинувши свій рідний дім, друзів, домашніх улюбленців, іграшки. Тому задача дорослих сьогодні – зробити все можливе, щоб у пам’яті дітей закарбувалися тільки щасливі миті цієї складної реальності.

Вкрай важливе зараз і оздоровлення. Саме тому розпорядженням начальника Кремінської міської військової адміністрації Олександра Дунця була прийнята «Програма відпочинку та оздоровлення дітей Кремінської громади у 2022 році». Відповідно до клопотань закладів освіти громади, та завдяки даній ініціативі військової адміністрації, понад 30 кремінських хлопців та дівчат сьогодні перебувають у дитячому лікувально-оздоровчому комплексі «Дружба», що в місті Долина Івано-Франківської області.

Табір «Дружба» розташований у чудовому хвойному карпатському лісі, прямо біля підніжжя гір. Вдихаючи чисте гірське повітря, дітлахи мають змогу поліпшити своє здоров’я завдяки лікувально-оздоровчим процедурам (це лікувальний та профілактичний масаж, сольові кімнати, ароматерапія, фітотерапія, басейн, циркулярний душ тощо). А ще у них проходять щоденні культурно-масові заходи, екскурсії, дискотеки, конкурси, спортивні змагання. Майже чотири сотні хлопців та дівчат мають можливість проявити свої таланти та здібності, обрати справу до душі, побачити щось нове, знайти друзів. Бурхливо та весело минають дні, а головне – з користю!

Зараз усім нам дуже важливо концентруватися саме на позитивних емоціях. Тому бажаємо нашим дітям гарного відпочинку і незабутніх вражень та емоцій!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:10
447
Немає коментарів. Ваш буде першим!