У Рівному відбулися урочистості з нагоди Дня народження міста Кремінна

У Рівному відбулися урочистості з нагоди Дня народження міста Кремінна

У Рівному відбулися урочистості з нагоди Дня народження міста Кремінна

Вчора наша рідна Кремінна відзначила свій 342-ий День народження!

Сотні кремінян привітали найкраще місто на землі яскравими фотографіями з кремінськими краєвидами, взявши участь у флешмобі «Кремінна – в моєму серці одна!». Стрічка новин у соціальних мережах рясніла неймовірно зворушливими фотоспогадами про наш дім.

(Фото з «Інстаграм»)А у місті Рівне, куди тимчасово перемістилася Кремінська міська військова адміністрація, відбувся урочистий захід на честь Кремінної та з нагоди вручення документів про завершення навчання випускникам 9-х та 11-х класів закладів освіти Кремінської міської громади.

В затишній залі Рівенського міського будинку культури зібралися поважні гості та запрошені: представники влади міст Кремінна та Рівне, працівники організацій та підприємств Кремінської громади, установ Луганської області, учні, педагоги, батьки.

Для присутніх зробили екскурс в історію створення міста, назвали його основні візитівки та цінності, якими ми всі так пишаємося. А нам є чим пишатися! Бо наша мальовнича Кремінна завжди розвивалася і крокувала тільки вперед.

Місто – це люди. Найталановитіші та найпрацьовитіші креміняни прославляли і прославляють громаду далеко за її межами. Тому на заході згадали земляків, які носять звання «Почесний мешканець міста Кремінна», видатних діячів, які народилися у Кремінній, мешканців, котрі наполегливою працею досягли високих результатів у своїй справі. Це Анатолій Висоцький – Заслужений медичний працівник; В’ячеслав Гетун – Заслужений автомобіліст; Валерій Каут - Заслужений працівник сільського господарства; Заслужені тренери України Микола Кошелєв, Сергій Кошелєв, Валерій Бєлий та Віталій Борисенко; Олександр Дубовий – кандидат педагогічних наук, доцент; Павло Вірченко - кандидат географічних наук; Олена Рєзнік – Доктор філософії та інші.

У ці важкі часи багато жителів нашого міста активно долучилися до волонтерського руху, допомагали кремінянам евакуюватися та зараз підтримують людей. Це тренер Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, громадський активіст «Восток-SOS»Роман Жилєнков. Наталя Потапенко, громадська активістка,яка допомагає ЗСУ. Це також координатори та волонтери з єдиного координаційного центру, що працює при міській військовій адміністрації.

Грамотами Кремінської міської військової адміністрації за багаторічний особистий внесок у розвиток Кремінської громади були нагороджені: Андрій Симонов, Юрій Іщенко, Катерина Тєрєнтьєва, Микита Горбатенко, Роман Жилєнков, Наталя Потапенко, Олеся Ізуїта, Ганна Гайворонська.

Своїми чудовими віршами на заході привітала кремінян член Національної спілки письменників України, голова обласної спілки Ганна Гайворонська.

Хвилиною мовчання згадали Героїв, яких Кремінщина, Рівненщина та вся Україна, на жаль, так і не дочекалися з війни…Це креміняни Віктор Чорнобай, Андрій Чуприна, Дмитро Бухтіяров.

А потім перейшли до вручення свідоцтв про завершення навчання нашим юним мешканцям.

У закладах освіти Кремінської громади у 2021-2022 навчальному році навчалися 2129 учнів, з яких 206 закінчили 9 класів та 87 є випускниками 11-х класів. Цього року із «золотими» медалями навчання завершили: Галійчук Єлизавета (ліцей №1); Максименко Сергій (ліцей № 1); Становихіна Євгенія (ліцей №1); Жиріль Маргарита (ліцей №2); Журавльов Даниїл (ліцей №2); Білан Наталія (ліцей№ 5). Свідоцтва з відзнакою про закінчення базової середньої освіти отримали: Реут Саміра (ліцей №1); Білоус Анастасія (ліцей 2); Гриціаєнко Людмила (ліцей № 2); Жаравіна Діана (ліцей №2); Мочук Софія (ліцей №2); Наконечна Діана (ліцей № 2); Чернишова Ганна (ліцей №2); Кобець Марина (ліцей №4); Бутко Дмитро (ліцей №5).

Документи про завершення середньої базової та середньої повної освіти учням, які живуть у Рівному та сусідніх регіонах, вручив начальник Кремінської міської військової адміністрації Олександр Дунець. Він побажав їм успіхів та завзятості!

З важливим етапом у житті дітей привітала також народна артистка Анжеліка Рудницька, триразова Олімпійська чемпіонка Ольга Бризгіна, голова Сєвєроднецькоїрайонної ради Володимир Прокопенко.

На честь наших випускників лунало багато теплих слів. Дітям зичили цікавих подій, добрих людей, досягнутих цілей та море можливостей для перемог! Ви – майбутнє України, ви – гордість Луганської області та Кремінної! Не забувайте про це.

Щасливої дороги в доросле життя, дорогі випускники!

З Днем народження, рідна Кремінна, ми завжди з тобою, ти тільки тримайся!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
17:05
646
Немає коментарів. Ваш буде першим!