Подружжя з Кремінної створює товари з патріотичною символікою на Тернопільщині

Подружжя з Кремінної створює товари з патріотичною символікою на Тернопільщині

Подружжя з Кремінної створює товари з патріотичною символікою на Тернопільщині

Як народився бізнес, найпопулярніші товари та де зробити замовлення? Про це і не тільки — у нашому матеріалі.

Війна застала Михайла та Анастасію Карімових у Миколаєві, куди вони переїхали з Кремінної ще в 2017 році. Після 24 лютого подружжя, яке виховує маленького сина, без жодних вагань виїхало з міста. Бо Миколаїв знаходиться поряд з Херсоном, Новою Каховкою, що була захоплена фактично відразу. А ризикувати безпекою своєї дитини пара не могла.

Поїхали до Хоростківа Тернопільської області. Обрали місто з безпечним географічним розташуванням, крім того, там жили їхні знайомі. 

Восени минулого року родина створила онлайн-магазин «Karimov’s print studio». Спочатку це було для сімї, як хобі. Бо основний бізнес Михайла та Анастасії залишився у Миколаєві і доводилося вкторе все розпочинати з нуля. Тоді займалися фотодруком – друкували під замовлення фотографії, пробували робити фото на магнітах, новорічних іграшках тощо.

А незабаром вирішили розширити виробництво і придбали обладнання та матеріали для сувенірної продукції. І вже з нового року у «Karimovs print studio» можна було замовити друк будь-яких зображень на чашках, бокалах, дитячих та дорослих футболках, ручках, подушках, тарілках та інших товарах.

З початком повномасштабного вторгнення в Україні та за її межами виник справжній бум патріотичних принтів, малюнків та висловлювань. І родина Карімових не залишилася осторонь цього тренду.

Мода на все українське набирала обертів. Замовлень на патріотичний друк ставало все більше. Подружжя розповідає, що особливо популярними були і досі є чашки з написом про корабель, дитячий  та дорослий патріотичний одяг.  

«Нещодавно ми створили принт, який символізує Кремінну. Щоб всі знали, що Кремінна – це Україна і ми обов’язково повернемося!», - каже Михайло.

Сьогодні «Karimovs print studio» вдягає в українське дітей і дорослих не тільки в нашій країні, а й за кордоном, створює патріотичний мерч для волонтерів. Магніти, чашки, футболки від родини Карімових уже є в Німеччині, Польщі, Америці. 

Магазин має широкий асортимент, ціни доступні, для оптових покупців діють знижки. Деталі - на їхній сторінці в Інстаграм.

Ось такий родинний бізнес. Дружина займається дизайном та продажем, чоловік взяв на себе технічну частину. Також їм допомагають батьки та сестра Михайла.

Це сьогодні єдине джерело доходу родини переселенців. Тож у їхніх планах розвивати своє діло, вдосконалювати навички та довести справу до ідеалу. Наразі є потреба в новому обладнанні, а фінансової можливості його придбати поки що немає. Тому, якщо бажаєте підтримати людей, які пітримують українців та кремінян, звяжіться з магазином через Інстаграм або Вайбер: 066-976-7001.

Побажаємо землякам успіхів!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:15
890
Немає коментарів. Ваш буде першим!