Тенісист з Кремінної Микола Чорнобай продовжив улюблену справу у Чернівецькій області

Тенісист з Кремінної Микола Чорнобай продовжив улюблену справу у Чернівецькій області

Тенісист з Кремінної Микола Чорнобай продовжив улюблену справу у Чернівецькій області

Наш земляк розповів, чим займається на Західній Україні. 

Змагання з настільного тенісу у Кремінній проводилися часто. Започаткував турніри у нашому місті відомий всім і авторитетний майстер «малої ракетки» Гайдаш Олександр Григорович, якого, на жаль, вже немає з нами.

Його справу підтримали друзі, товариші, колеги, шанувальники настільного тенісу, любителі цієї активної гри.

Одним із таких є кремінський тенісист-професіонал Микола Чорнобай. Чоловік активно займався цим видом спорту у Кремінній, а з початком війни був вимушений перебратися до Західної України, де продовжив наші спортивні традиції.

(Архівне фото, на змаганнях пам’яті Гайдаша Олександра, 2021 рік).

Сьогодні Микола Чорнобай проживає у місті Вашківці – мальовничий куточок Вижниччини (Чернівецька область). Він з родиною оселився у гуртожитку медичного коледжу, де мешкають іще понад 40 таких же переселенців. І вже тут, на новому місці, організував секцію настільного тенісу.


«Нам безкоштовно дали в користування спортзал, і сьогодні я проводитиму тут чергове тренування з місцевими хлопцями та з переселенцями з нашого гуртожитку, - розповідає Микола. - Починати доводиться все фактично з нуля… Хотілося б принести користь там, де знаходжуся. Тому буду радий будь-якій допомозі та підтримці, якщо є така можливість і такі люди, організації, фонди, що надають підтримку! Бажаю всім мирного неба та якнайшвидшого завершення війни, з Божою допомогою!»

(Тренування у Вашківці, сьогодні )

Микола Чорнобай поділився радістю і розповів, що сьогодні вже отримав від спонсора, Олексія Сипачевського, дві сітки для тенісних столів. За що дуже вдячний підприємцю! У Олексія свій магазин тенісного інвентарю в Харкові, де Микола також зробив замовлення на ракетки.

Кремінський спортсмен нагадує, що тренування з тенісу відбуваються у спортзалі медичного коледжу м.Вашківці Вижницького району Чернівецької області.

А ми дуже вдячні землякам, які не залишають улюблену справу і прославляють Кремінщину у різних куточках нашої держави. Віримо, що у вас все вийде!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:50
659
Немає коментарів. Ваш буде першим!