​У м. Дніпро офіційно відкрито вільний креативний простір Coworking Space

​У м. Дніпро офіційно відкрито вільний креативний простір Coworking Space

​У м. Дніпро офіційно відкрито вільний креативний простір Coworking Space

Мета створення центру – організація спільної роботи, налагодження бізнес-комунікацій, активізація освітньої, наукової та громадянської діяльності, реалізація інноваційних проєктів та обмін досвідом.

Для чого?

До центру може завітати кожен, хто має необхідність безкоштовно отримати доступ до мережі Інтернет, попрацювати на комп’ютерній техніці, роздрукувати необхідні документи. Усі послуги центр надає на безоплатній основі.

Коворкінг-зона – це мультифункціональний простір, де також можна відвідувати семінари, лекції, майстер-класи; покращувати цифрові навички; користуватися цифровими послугами тощо.

Для кого?

Центр буде корисним, перш за все, для ВПО, представників бізнесу та органів державної влади, громадських організацій, людей старшого віку, молоді та дітей. А також – тих людей, які хочуть розпочати власну справу чи здобути нову професію.

Де?

Центр знаходиться за адресою: вул. Воскресенська, 41, офіс 401.

Працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 по 17.00.

Одночасно в центрі може працювати 10 осіб, тому для бронювання місць обов’язково необхідно заповнити форму реєстрації за посиланням https://forms.gle/hjkxGUfrPpPcrNLv7 .

Календар подій центру доступний за посиланням - https://cutt.ly/FJvyaU2 .

Простір засновано Агенцією регіонального розвитку Луганської області у співпраці з Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», яка фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Партнер проєкту – Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації.

У Coworkingу Space запрошуються всі бажаючі!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:20
217
Немає коментарів. Ваш буде першим!