Волонтери ГО «Медіапростір Україна» роздали корм для тварин-переселенців

Волонтери ГО «Медіапростір Україна» роздали корм для тварин-переселенців

Волонтери ГО «Медіапростір Україна» роздали корм для тварин-переселенців

Сьогодні волонтери громадської організації «Медіапростір Україна» видавали сім'ям вимушених переселенців корм для тварин. Їжу для хвостатих надала громадська організація «Друг».

«Ми допомагаємо сім'ям вимушених переселенців з самого початку повномасштабного російського вторгнення. Почали з того, що допомагали знайти житло та влаштуватись у Дніпрі: привозили обігрівачі, ковдри, матраци. Потім надавали продукти харчування, гігієнічні засоби, постільну білизну та корм для тварин, - розповіла Тетяна Вергун, голова організації, - Зараз людям дуже важко. А в кого є домашні улюбленці - то це ж повноцінні члени родини… Є люди, які, тікаючи, забирали з собою ще й сусідських чотирилапих друзів, особливо багато серед таких «переселенців» котів. Тож у нас є сім’ї, де по 4 тварини. Переважно це коти та собаки, але є і кролики, папуги тощо. Тому ми звернулися до зооактивістів з проханням надати їжу для домашніх улюбленців наших підопічних. Обрали сім'ї, де дві та більше тварини, та у кого взагалі скрутне становище».

Сьогодні їжу для тварин отримали 18 сімей, які утримують 25 котів та 19 собак. До кінця тижня передамо корм ще 4 сім'ям.

«Ми приїхали з Авдіївки взагалі без речей, - поділилися Вікторія, власниця собаки та двох котів, - сусіди, коли виїзжали, залишили мені й свого кота. Тому евакуювалася я вже з трьома тваринами. Я всіх їх люблю однаково і сильно переживаю, що не можу нормально годувати. Коти дуже люблять вологий корм, тепер радію, що деякий час вони будуть ситі та задоволені. Дуже дякую волонтерам та притулку «Друг»,  що так допомогли!».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:20
279
Немає коментарів. Ваш буде першим!