Коли учні району повернуться до шкіл після канікул?

Коли учні району повернуться до шкіл після канікул?

Коли учні району повернуться до шкіл після канікул?

Чому  дистанційне навчання в районі не продовжили? Розповідає  начальник відділу освіти Кремінської РДА Людмила Петрусенко: 

- Сьогодні учні Кремінщини знаходяться на осінніх канікулах, дякувати Богові, погода тримається гарна і тепла. Але Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам освіти з 2 листопада запровадити дистанційне навчання. Це було пов’язане із введенням у Луганській області і Кремінському районі зокрема «червоного» рівня небезпеки розповсюдження коронавірусної інфекції. Дитячі садочки весь цей час працювали у звичному режимі.

Проте дистанційне навчання – це справжній виклик для вчителів і батьків. Та головне: чи зможуть учні отримати необхідний обсяг знань на дистанційці?.. До того ж, до початку осінніх канікул відсоток відвідуваності закладів освіти був доволі високий. Тому на засіданні районної комісії питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 28 жовтня, вирішили відновити очну форму навчання для закладів освіти з 2 листопада.

 Зараз школи у достатній кількості забезпечені всім необхідним для захисту проти коронавірусної інфекції: закуплені антисептичні та миючі засоби, паперові рушники тощо. Ми дотримуємося алгоритму безпечного навчання.

Відповідно до погодних умов, освітні заклади підтримуватимуть необхідний температурний режим у приміщеннях. Все це дає можливість повернутися учням і вчителям до звичного формату навчання.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:55
1513
Немає коментарів. Ваш буде першим!