«​У наших лавах прибуло»: кремінські пожежники розповіли про нового чотирилапого друга

«​У наших лавах прибуло»: кремінські пожежники розповіли про нового чотирилапого друга

«​У наших лавах прибуло»: кремінські пожежники розповіли про нового чотирилапого друга

У бійців 21-ої державної пожежно-рятувальної частини з’явився чотирилапий помічник! Нового хвостатого друга кремінських пожежників звуть Маркус.

Зростав собака у родині, де був справжнім улюбленцем (відео). 

Але, на жаль, у наше щасливе і спокійне життя увірвалася війна. 24 лютого все перевернулося з ніг на голову… Господарка песика, як і мільйони українців, була вимушена залишити свою рідну домівку. Взяти з собою Маркуса, собаку великої породи, можливості не мала (молода дівчина вже вдруге тікає від війни, цього разу з маленькою дитиною. Але це вже інша історія). І вона звернулася за допомогою до справді надійних людей - наших рятувальників. Зокрема, до Миколи Дудника. Молодий чоловік разом товаришами-вогнеборцями нікуди не поїхав. Тут, вдома, їх, хто цілодобово перебуває на сторожі пожежної безпеки та спокою кремінян, залишилися одиниці. 

Отже, Микола, у перервах між обстрілами, встигав не тільки гасити нищівне полум’я, а й готувати їжу чужому песику, навідувати його і годувати.

Так тривало декілька тижнів. Але останнім часом ситуація у Кремінній загострилася і пожежникам значно додалося роботи.
День за днем виникали загоряння. Буквально днями їм довелося всю ніч гасити велику пожежу – палала покрівля складського приміщення, сталося займання на площі 700 квадратних метрів, полум’я зачепило і житловий сектор. Дякувати Богові, обійшлося без людських жертв. 

Тож, щоб не гаяти дорогоцінний час, рятувальники вирішили забрати собаку до чергової частини і доглядати за ним доти, доки хазяїва не повернуться додому.

Маркус відразу став «своїм». Заступив на бойове чергування, одягнув «форму» (ошийник з символічною поміткою). Хлопцям песик дарує гарний настрій, натомість вони смачно годують його і чухають за вушками. 

…Кажуть, руді тварини – то на щастя. А Маркус – яскраво рудий хаскі з насичено коричневими очима, приголомшливо гарний! Впевнена, він стане потужним оберегом для наших рятувальників і неодмінно принесе щастя Кремінній!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
20:35
467
Немає коментарів. Ваш буде першим!