​Оперативна інформація станом на 17 березня 2022 року

​Оперативна інформація станом на 17 березня 2022 року

​Оперативна інформація станом на 17 березня 2022 року

Інформує Кремінська міська рада. 

1. Працівники Кремінського РЕМ продовжують відновлювальні роботи там, де це дозволяє ситуація. Вчора електрикою була заживлена ще частина вулиць; сьогодні (17 березня) бригада фахівців буде працювати в районі магазину «Слобода» по вулиці Харківській.

2. Внаслідок пориву водоводу по провулку Хрустальному, який поки що немає можливості ліквідувати , мікрорайн «Спутник» частково без води або з низьким тиском. Нагадуємо, що з питань відновлення водопостачання громадяни можуть звертатись до міської ради з 9-ї до 14-ї години, кабінет 15.

3. Вчора працівниками комунального підприємства ККС вивезено сміття з центральної частини міста. При наявності пального роботи будуть продовжуватись.

4. Медичні заклади у Кремінній (первинної і вторинної ланки) працюють з 8.00. до 12.00. Стаціонар Кремінської багатопрфільної лікарні – цілодобово. Лікарі приймають очно та надають консультації у телефонному режимі.

5. Вчора (16 березня) 109 родин з дітьми отримали у міській раді гуманітарну допомогу – дитяче харчування, суміші, засоби гігієни, продуктові набори. Також продуктові набори були передані 6 підопічним центру реабілітації «Добро», 13 працівникам ККС, 6 працівникам лікарні, а також 4 мешканцям Житлівки.

6. Активні депутати разом із волонтерами продовжують доставляти гуманітарку у віддаленні частини громади: вчора це були Діброва і селище Михайлова, сьогодні – Житлівка.

7. У Центрі надання соціальних послуг сьогодні нужденні могли отримати по десятку яєць (фактично отримали – 150 осіб).

8. 17 березня з Кремінної було евакуйовано 25 осіб до залізничної станції у Слов’янську.

9. У місті на цей час працює одна ритуальна служба – ФОП Козинська. Телефон: 0999009960

З повагою

Кремінська міська рада

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:00
119
Немає коментарів. Ваш буде першим!