Актуальна інформація, телефони служб та інші важливі питання громади станом на 15 березня 2022 року

Актуальна інформація, телефони служб та інші важливі питання громади станом на 15 березня 2022 року

Актуальна інформація, телефони служб та інші важливі питання громади станом на 15 березня 2022 року

Де можна отримати гуманітарну допомогу, про роботу продовольчих магазинів, лікувальних закладів, служб тощо. 

1. До уваги мешканців громади, чиї будинки постраждали від обстрілів: видача плівки та цвяхів проводиться щоденно у приміщенні міської ради з 9.00. до 12.00.

2. Хліб у торгівельну мережу міста надходить від місцевого виробника (ФОП Нещетна Т.Б.) і від ТОВ «Чайка» у достатній кількості. Оскільки магазини, що приймають хліб, відкриваються не у всіх районах міста, весь добовий об’єм продукції розподіляється між відкритими магазинами.

3. Фахівці ТОВ «ЛЕО» постійно працюють над відновленням електропостачання у громаді. Вчора живлення відновлено: на вулиці Партизанській, частині вулиць в районі колишньої шахти «Кремінна» та «Дубової рощі». Важливо: з питань електропостачання, крім контактного центру ТОВ «ЛЕО», громадяни можуть щоденно звертатись до міської ради, кабінет 15 (у робочі години).

Зауважимо: там, де йдуть активні бойові дії, поки що відновити світло немає можливості.

4. Опрацьовується можливість відновлення вивезення сміття. В разі сприятливої ситуації – розпочнеться з 16 березня.

5. На жаль, через відсутність Інтернет-зв’язку не працюють банківські установи, «Укрпошта». Соціальні виплати нараховуються, але немає можливості їх проведення.

6. Наказом по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради призупинено тимчасово навчальний процес у всіх закладах освіти та установах освіти Кремінської громади Луганської області з 24 березня 2022 року (після завершення канікул).

7. Кремінська багатопрофільна лікарня та Центр надання первинної медико-санітарної допомоги продовжують працювати у штатному режимі.

8. Продовжується евакуація населення. Щоденно від «Укрпошти» до найближчої безпечної залізничної станції у Донецькій області о 9.30. відправляється транспорт. Перевага - діти і жінки. При собі мати: документи, добовий запас їжі і води, документи.

9. 15 березня завдяки одному із волонтерів, що привіз допомогу у Кремінну, 9 осіб відправлено до міста Дніпро.

10. 14 березня штабом міської ради гуманітарна допомога була доставлена в район шахти, а також по місту - людям, які найбільше цього потреубують. Сьогодні (15 березня) виїзд із хлібом, деякими продуктами харчування буде здійснено в район «Спутника», Діброву, Підвільхи, Дубову рощу, Стару Краснянку (під питанням).

11. Нагадуємо, що видача всієї гуманітарної допомоги, що надходитиме до громади (за винятком родин з дітьми), буде проводитись в Єдиному волонтерському центрі за адресою: проспект Дружби, 15/3. Керівник центру: 0507503498. Години роботи: з 9.00. до 12.00. (в разі погіршення ситуації, графік буде коригуватись).

12. Родини з дітьми до 8 років можуть отримати дитяче харчування, памперси, засоби гігієни та деякі продукти харчування у міській раді (орієнтовно з 9.00.).

13. З питань відновлення водопостачання громадяни можуть щоденно звертатись до міської ради, кабінет 15 (у робочі години).

14. Важливо: не вимикайте вуличне освітлення! Це не передбачено комендантською годиною і жодним чином не сприяє інтенсивності обстрілів. Натомість, пітьма у місті – це фактор поширення мародерства.

15. Міську раду поставлено до відома, що в разі виявлення мародерів – осіб з цивільного населення, до них будуть застосовані жорстокі заходи, передбачені воєнним часом.

16. Нагадуємо контакті телефони

Національної поліції: 0668046494, 0682166295.

Аварійної газової служби: 0676407067.

Виявлення снарядів чи невідомих вибухонебезпечних предметів: 0661492427.

В жодному разі не намагайтесь «власними силами» здійснити розмінування вибухонебезпечних предметів чи переміщати їх в інше місце. Обов’язково звертайтесь в такому випадку за телефоном: 0661492427 або до фахівців ДСНС на території нашої лікарні.

З повагою,

Кремінська міська рада.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:05
268
Немає коментарів. Ваш буде першим!