Пішов з життя голова Кремінської громади Володимир Струк

Пішов з життя голова Кремінської громади Володимир Струк

Пішов з життя голова Кремінської громади Володимир Струк

Повіломляє сайт Кремінської міської ради:

Передчасно пішов з життя Кремінський міський голова Володимир Олексійович Струк.

У це важко повірити, з цим неможливо змиритися! Здавалося, за його щедре серце і світлу душу небеса подарують йому довгу дорогу. Але не вийшло!

Він так любив життя і усе навкруги! Тому скрізь, де б не був, прикрашав це життя. Він будував житло і підприємства; допомагав тим, хто мав потребу, дарував бювети питної води по усій області; підтримував спортсменів і допомагав в лікуванні дітям; робив затишним місто і піклувався про духовний стан його жителів.

Він керував Кремінською громадою всього один рік. Але за цей час встиг зробити дуже багато. А скільки було у нього планів! Хто зможе тепер їх утілити?

Побудувати будинок, посадити дерево, виростити сина? Він усе це встиг! Скільки будинків побудував, скільки дерев посадив і дітей виростив! Був люблячим сином і чоловіком, дбайливим батьком, дідусем, братом, вірним другом.

Його теж дуже любили. У нього було стільки друзів! І тисячі виборців! Для них його відхід - це велика втрата, біль, скорбота і нездійснені перспективи.

Він жив в Україні і його талант керівника, організатора, бізнесмена і просто неабиякої людини були віддані людям України. Він був великим патріотом України і до останнього подиху жив інтересами і болем громади.

Володимир Олексійович Струк надовго залишиться на Кремінщині, в області та на Україні у своїх справах. Адже не важливо, скільки ти прожив - важливо, що залишив після себе.

Любимо і тужимо, пам'ятатимемо завжди! Нехай земля тобі буде пухом, дорогий Володимире Олексійовичу!

Друзі, виборці, колеги, виконавчий комітет

і депутатський корпус

Кремінської міської ради

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
23:00
234
09:52 (відредаговано)

«Пішов» це, як правило, помер своєю смертю. За інформацію МВС 1 березня його дружина заявила в поліцію, що її чоловіка, Володимира Струка, викрали невідомі в камуфляжній формі. Згодом його знайшли мертвим. Причина смерті, за попередніми висновками, вогнепальне поранення в серце. В останній тиждень активно просував проросійську позицію, агітуючи депутатів ОТГ до комунікації з РФ та “ЛНР”, збирав депутатів з цього приводу.