ТОП-6 найпопулярніших книг за версією читачів Кремінської районної бібліотеки

ТОП-6 найпопулярніших книг за версією читачів Кремінської районної бібліотеки

ТОП-6 найпопулярніших книг за версією читачів Кремінської районної бібліотеки

Коли ви думаєте, що робити під час карантину, то радимо читати книжки.

Сучасний читач книжок віддає переваги різноманітним напрямкам у літературі. Дуже активно читаються нон-фікшн видання, що мають структуровані відповіді на запитання певної галузі. 

Художня література не здає своїх позицій, адже довгоочікувані світові новинки стають бестселерами і на українському просторі! Тож сьогодні ми можемо з гордістю сказати, що #якнекрути, а #читатимодно!

Кремінська Центральна районна бібліотека зробила добірку ТОП-6 найпопулярніших сучасних українських авторів, твори яких користуються найбільшим попитом у читачів нашої бібліотеки. А раптом, хтось завдяки нашій добірці знайде чтиво собі до душі.


Це, по-перше, наша землячка з міста Сєвєродонецьк Світлана Талан.

Світлана Талан — сучасна українська письменниця. Переможниця конкурсу Коронація слова (2011, 2012, Вибір видавця-2014). Володарка премії імені Пантелеймона Куліша (2019). Золотий письменник України. Пише романи в жанрі «реальних історій», які їй підказує життя. Усі її твори на гостросоціальну тематику. Незмінним лишається єдине: головна героїня її книжок — жінка-українка, вольова, зворушлива, ніжна, чуттєва, яка іноді помиляється, але її завжди веде за собою любов: до чоловіка, до дітей, до батьківщини.

Найпопулярніша книга Світлани Талан в нашій бібліотеці «Коли ти поруч»


Андрій Кокотюха — відомий український письменник і сценарист. В дитинстві мріяв працювати у бібліотеці. Пише романи, детективи, дитячі історії тощо. Вважає себе «російськомовним письменником, що пише двома мовами». Багаторазовий лауреат низки літературних премій, зокрема: «Коронація слова» в номінації «роман», «кіносценарій» та спеціальна відзнака «вибір видавців». Його називають засновником українського готичного детективу.

Найпопулярніша книга Андрія Кокотюхи в нашій бібліотеці «Червоний»


Олексій Волков — український лікар і письменник. Майстер детективного жанру та поет-пісняр. Переможець літературних конкурсів «Золотий Бабай» (2002) та «Коронація слова» (2005), номінант конкурсу «Ґранд-Коронація» (2010), спеціальна відзнака «Ґранд-Коронація» за роман «Вовчий місяць» (2015).За вагомий внесок у розвиток сучасного українського гостросюжетного роману у 2013 році отримав премію «Золотий пістоль»

Детективи Олексія Волкова завжди неординарні. Навіть найдосвідченішому читачеві зазвичай до останніх сторінок не вдається спрогнозувати розв’язку.

Найпопулярніша книга Олексія Волкова в нашій бібліотеці «Шпиталь».


Василь Шкляр — український письменник, політичний діяч. Один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників. Деякі літературні оглядачі називають його «батьком українського бестселера». Роботи Шкляра перекладено англійською, болгарською, вірменською, шведською, словацькою, російською мовами тощо.

Василь Шкляр – член НСПУ, член Асоціації українських письменників, лауреат багатьох престижних літературних премій, володар гран-прі Всеукраїнських конкурсів на кращий роман "Золотий бабай" та "Коронація слова", лауреат премії "Золоте перо", міжнародної премії "Спіраль століть", австралійської премії "Айстра", премії Ліги українських меценатів "Ярославів Вал" та ін. Улюблена літературна відзнака Шкляра – "Автор, чиїх книжок найбільше викрали з магазинів".

Найпопулярніша книга Василя Шкляра в нашій бібліотеці «Характерник».


Володимир Лис – український літератор, журналіст, багаторазовий лауреат Коронації слова, Гранд-Коронації, Золотий письменник України-2016. За сагою Століття Якова (2016), названою Найкращим романом десятиріччя, знято серіал. Відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися. Людські історії, про які доводилося дізнаватися в процесі журналістської діяльності, дали поштовх до багатьох сюжетних ліній у творах Лиса. Доля навіть одного його персонажа може містити кілька подій, що насправді відбулися в долях різних людей. Іноді це викликає відчуття надмірної концентрації несподіванок на сторінку тексту, такого собі «серіального» пафосу, а водночас викликає цікавість до з’ясування деталей, що лягли в основу сюжетів...

Найпопулярніша книга Володимира Лиса в нашій бібліотеці «Століття Якова».


Ірен Роздобудько (справжнє ім’я Ірина) — українська письменниця, ілюстраторка. Володарка відзнак Коронація слова (тричі), Золотий письменник України. Номінувалась на Шевченківську премію 2019 року за книгу «Прилетіла ластівочка» (2018). Ірен Роздобудько пише не тільки прозу, але й поезію. Особливо прихильними до її книжок є жінки. Представниць прекрасної статі приваблює її самобутнє відображення стосунків між людьми загалом та долі звичайної жінки зокрема.

Найпопулярніша книга Ірен Роздобудько «Ґудзик».

Сподіваємося, шановні читачі, що час, проведений за книгою, не тільки принесе вам естетичну насолоду, а й допоможе приємніше та швидше подолати цю складну життєву ситуацію, пов’язану з карантином.Автор: Наталя Гальченко, завідувачка відділом обслуговування центральної районної бібліотеки

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:40
533
Немає коментарів. Ваш буде першим!