Хліб у людей буде!

Хліб у людей буде!

Хліб у людей буде!

Як уже повідомлялося, вчора міський голова Володимир Струк скликав позачергову сесію, на якій депутати вирішили перерозподілити кошти міського бюджету і частину спрямувати на вирішення питань у надзвичайній ситуації.

Наразі мова йде про забезпечення жителів громади найнеобхіднішим продуктом – хлібом. Адже його стало обмаль через труднощі в доставці, через зменшення обсягів випікання в містах, де проводяться воєнні дії.

Депутати одноголосно підтримали рішення про виділення коштів з бюджету на придбання продуктів для випікання хліба та придбання медикаментів.

А напередодні, 24 лютого, з самого ранку міський голова зібрав працівників міської ради, старост сіл, провів перемовини з підприємцями, фермерами, домовився, у кого можна взяти зерно, де його перемолоти на борошно, хто зможе випікати хліб. Все було вирішено організовано і швидко. У соцмережах повідомили людей про видачу біля міської ради безкоштовного хліба. І вже 26 лютого, о 13-ій годині, жителі отримали перші гарячі буханці. А потім було випечено ще дві партії хліба.

Наступного дня люди продовжили отримувати хліб біля міської ради.

Разом з тим, депутати піклуються про доставку хліба у віддалені райони міста, села, маломобільним жителям тощо.

Проблеми забезпечення хлібом виникли сьогодні у багатьох містах України. В Харкові стоять кілометрові черги; в районах області зупинили роботу деякі хлібозаводи і люди в паніці: що буде далі? Наш міський голова закликає зберігати спокій. Адже він, як бізнесмен і підприємець, знає, як вирішити проблему швидко і вчасно. Бо й сам займався виробництвом хліба і питання розуміє зсередини. А ще знає ціну хліба, бо виріс у багатодітній сім’ї, навчався у нашому Кремінському інтернаті, сам спинався на ноги і будував своє життя. І про те, що переживають люди, які не мають коштів на найнеобхідніше, йому розповідати не треба, він це відчув на власному досвіді.

Тож дуже цінує тих людей, які сьогодні, солідарно з ним, відгукнулися на проблеми жителів і взялися допомагати.

- Сьогодні фермери готові дати нам зерно, насіння соняшнику. Млина сьогодні у громаді немає, як і олійниці. Але домовилися перемолоти зерно у Красноріченському. Немає у нас і потужної хлібопекарні. Будемо випікати хліб у школах, в лікарні (директор Л.Кульбач), в магазині «Чайка» (ПП «Мартиненко») малими партіями. Проблем не буде, хліб матимуть і жителі громади і ті, хто до нас приїхав зі Щастя, Сєвєродонецька, Рубіжного, - розповідає Володимир Олексійович.

Дана ситуація ще більше виявила проблеми, які дісталися нашій новій громаді у спадок. А Володимир Струк, ще йдучи на вибори, уже бачив ці проблеми і наголошував: «Нам треба розвивати малий бізнес, у нас повинна бути своя переробка – хлібопекарня, молокозавод, цехи з виробництва м’ясної, овочевої продукції тощо». Він знав і розумів, що свій хліб і до хліба – це, передусім, продовольча безпека жителів, за яких він у відповіді.

Все у нас буде добре! Наш мер Володимир Струк вселяє в нас цю надію!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:45
357
Немає коментарів. Ваш буде першим!