Містяни схвильовані, що у Кремінній швидко порожніють полиці з хлібом, пусто і у банкоматах. Чого нам чекати?

Містяни схвильовані, що у Кремінній швидко порожніють полиці з хлібом, пусто і у банкоматах. Чого нам чекати?

Містяни схвильовані, що у Кремінній швидко порожніють полиці з хлібом, пусто і у банкоматах. Чого нам чекати?

«Кремінщина» з’ясовувала актуальну інформацію у відділі економіки, торгівлі та регуляторної політики Кремінської міської ради.

Отже, станом на 25 лютого працює більша частина продовольчих магазинів громади, в тому числі, і на ринках. Є питання по мережі магазинів «Оптовичок», які наразі зачинені, але воно також вирішується (планують вже завтра поновити їх роботу).

«Сім’я» відкрита до 18.00., «АТБ» - до 20.00. (якщо людей дуже мало, то магазини зачиняються раніше).

Хліб на прилавки потрапляє з Сєвєродонецька (хлібозавод), Лимана («Чайка»).

«Буханок замовляємо багато, але завозять їх значно менше, десь на третину, і на всі магазини не вистачає. Та й люди зараз у паніці купляють не одну, а 5-6 хлібин за раз», - коментує ситуацію Юлія Борщук, начальниця економічного відділу.

Виробники ж, враховуючи складну ситуацію, намагаються збільшувати об’єми випічки хлібобулочних виробів. У Новокраснянці, наприклад, це ФОП Ковтун. Також печуть свій хліб Кремінські магазини «Дубок», «Чайка» та «Сім’я». 

У деякі крамниці міста та села Червонопопівка привозять хліб з Красноріченського (ФОП Свічкар).

Тобто, панікувати не варто! Хліба всім вистачить. 

Що стосується аптек - сьогодні працюють всі аптечні заклади, і зачинятися поки що ніхто не збирається, як це розповідають у соцмережах. (Звичайно, все залежить від ситуації). Але! Наразі є певні проблеми з постачанням медикаментів, тому керівники аптечних закладів просять людей не скуповувати все підряд, а брати тільки найнеобхідніші ліки!

Іще один момент. Оскільки банкомати зараз не видають готівку, відділ економіки міської ради закликає підприємців увійти у ситуацію, і все ж таки відпускати покупців через термінал. Сподіваємося, найближчим часом проблема з банкоматами та банками вирішиться. Так само, як і припиниться це пекло, у яке сьогодні потрапила Україна. Зберігаємо спокій і щиро віримо, що все буде добре! Ми - разом! 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:10
1049
Немає коментарів. Ваш буде першим!