Бомбосховища Кремінної: де шукати укриття. ОНОВЛЕНО

Бомбосховища Кремінної: де шукати укриття. ОНОВЛЕНО

Бомбосховища Кремінної: де шукати укриття. ОНОВЛЕНО

На тлі регулярних повідомлень про ймовірний початок бойових дій, нам хоч і не слід панікувати, але знати, де шукати бомбосховища у громаді, все ж таки потрібно. Тому Кемінська міська рада інформує про укриття у захисних спорудах цивільного захисту. 

Фонд захисних споруд цивільного захисту для укриття населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру складається з сховищ, протирадіаційних укриттів, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

Також населення має можливість укритися у підвальних приміщеннях будинків та адміністративних будівель, багатоповерхових та приватних житлових будинків, інших споруд підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення.

Керівники підприємств, установ та організацій, на балансі яких знаходяться захисні споруди, та мешканці будинків, які мають ключі від вхідних дверей підвалів житлових будинків, у разі необхідності, повинні забезпечити вільний доступ до укриття.

Для привернення уваги перед доведенням інформації до населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «Увага всім», а саме: коротке звучання електросирени. Тривалість звучання попереджувального сигналу становить 3-5 хвилин.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних екстрених повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації.

Почувши звуки сирен, необхідно негайно увімкнути телевізор, радіоприймач, FM-радіоприймач для прослуховування екстреного повідомлення.

Уважно вислухавши повідомлення, кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні, відповідно до отриманих вказівок.

Кожний громадянин, який знаходиться на робочому місці, повинен виконувати всі розпорядження керівника згідно з відповідним планом з питань цивільного захисту суб’єкту господарювання.

Громадяни, які перебувають вдома, повинні:

  • - постійно тримати включеними радіоприймачі, мобільні телефони, телевізори для того, щоб отримувати необхідну інформацію і вказівки органів виконавчої влади;
  • - в готовності тримати індивідуальні засоби захисту органів дихання і шкіри, а при їх відсутності приготувати найпростіші засоби − ватно-марлеві пов'язки;
  • - тримати укомплектовану лікувальними засобами медичну аптечку, документи, гроші, засоби зв'язку та особистої гігієни, запас їжі.

У разі отримання інформації про виникнення надзвичайної ситуації необхідно:

  • - перекрити газ, воду, вимкнути електропостачання та інше;
  •  провести у своїй квартирі (будинку) протипожежні профілактичні заходи;
  • - на одязі дітей прикріпити нашивки із позначенням прізвища, імені та по батькові, року народження, адреси постійного місця проживання, телефони батьків, або осіб, що їх замінюють.

Особи, що укриваються, повинні прибувати у захисну споруду із засобами індивідуального захисту та дводобовим запасом продуктів у поліетиленовій упаковці, та мати при собі найнеобхідніші речі.

Забороняється приносити у захисну споруду легкозаймисті речовини або речовини, що мають сильний запах, а також громіздкі речі.

Сєвєродонецьке районне управління ГУ ДСНС України в Луганській області доводить до відома населення інформацію щодо місць розташування захисних споруд цивільного захисту та організації його укриття на випадок виникнення можливих загроз:

Перелік захисних споруд цивільного захисту на території Кремінської міської територіальної громади, які можуть бути використані для укриття:


з/п
Адреса розташування Назва об’єкта (установи) балансоутримувача
Протирадіаційні укриття
1. м. Кремінна, пров. Нагорний, 149а ДП «Кремінське комгосподарство» КП «Креміна-комунсервіс»
2. с. Новокраснянка, вул. Центральна, 81а Управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради (Новокраснянський ліцей)
3. м. Кремінна, вул. Побєди, 1а Комунальне некомерційне підприємство «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської міської ради»
4. м. Кремінна, вул. Мічурина, 18 (прим. 1) КЗ «Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії»
5. м. Кремінна, прос. Дружби, 1а ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»
6. м. Кремінна, пров. Піщаний, 1а Управління поліції охорони в Луганській області
7. м. Кремінна, пл. Красна, 6б Кремінський районний центр зайнятості
8. м. Кремінна, пл. Шахтна, 2а КП «Кремінський Агрошляхбуд»
9. м. Кремінна, вул. Банкова, 3 (прим. 1) Управління Державної казначейської служби України у Кремінському районі
10. м. Кремінна, вул. Генерала Михайлова, 1л ТОВ "Кремінський завод "РИТМ"
11. м. Кремінна, вул. Центральна, 11 ОСББ "ТИХА ПРИСТАНЬ-11" (житловий будинок)
12. м. Кремінна, пров. Дружби, 16 ОСББ "КАРАВАН" (житловий будинок)
13. м. Кремінна, пров. Дружби, 5 ОСББ "ПЕРЛИНА-1" (житловий будинок)
14. м. Кремінна, вул. Перемоги, 6 ДП "Кремінське комгосподарство" КП "Креміна-комунсервіс"
15. м. Кремінна, пров. Дружби, 7 ОСББ "Дружба-Кремінна" (житловий будинок)
16. м. Кремінна, вул. Хвойна, 1 ДП "Кремінське лісомисливське господарство"
Сховище
17. м. Кремінна, вул. Тітова, 45а СЛД № 1 м.Кремінна КЦТ № 342 ХФ ПАТ «Укртелеком»
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:25
2777
Немає коментарів. Ваш буде першим!