Тепло повинно бути безпечним

Тепло повинно бути безпечним

Тепло повинно бути безпечним

З початку 2022 року на території Кремінської ТГ сталося 5 пожеж, усі вони — у житловому секторі. Кремінські рятувальники вкотре наголошують на правилах безпечної поведінки у побуті.

По причині порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення сталося 2 пожежі, через порушення правил монтажу та експлуатації електрообладнання - 2 пожежі та 1 - через необережне поводження з вогнем під час паління. В наслідок пожеж загинуло 2 особи та 1 травмована

Сєвєродонецьке районне управління ГУ ДСНС України у Луганській області вкотре нагадує громадянам на обов'язковому дотриманні правил пожежної безпеки у побуті в опалювальний сезон. В жодному разі не слід використовувати саморобні електроприлади та не вмикати декілька приладів одночасно. Перед початком використання печей на твердому паливі, а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м; усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені. Використання обігрівальних приладів для сушіння одягу та інших горючих матеріалів може призвести до пожежі. Перш ніж залишити оселю або лягти спати, необхідно вимкнути обігрівачі, бо саме залишення них без нагляду найчастіше стає причиною пожежі.

Не залишайте людей похилого віку, з інвалідністю та дітей на самоті з небезпекою!

Шановні громадяни, пам’ятайте – ваша безпека у ваших руках.

Володимир Заморений, заступник начальника відділу організації профілактичної роботи Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:00
221
Немає коментарів. Ваш буде першим!