Про коронавірус в районі у цифрах

Про коронавірус в районі у цифрах

Про коронавірус в районі у цифрах

 Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила рівні епідемічної небезпеки поширення Сovid-19.

Яка ситуація складається в нашому районі? Про це розповідає генеральний директор КНП «Кремінська БЛ» Лариса Кульбач:

Кремінський район продовжує залишатися у «червоному» рівні разом з містами Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Біловодським, Білокуракинським, Марківським, Міловським, Новоадарським, Новопсковським, Попаснянським, Сватівським, Станично-Луганським, Старобільським та Троїцьким районами.

Продовжує зростати захворюваність на пневмонії. Станом на 27 жовтня 2020 року на стаціонарному лікуванні у відділеннях КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської районної ради» перебуває 30 пацієнтів.

На даний час по району зроблено 367 скринінгових обстежень та 599 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), з них 105 підтверджені, як позитивні у вірусологічній лабораторії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України».

На сьогоднішній день закінчили лікування 60 пацієнтів, 6 осіб знаходяться на стаціонарному лікуванні з приводу COVID-19, 36 осіб перебуває на амбулаторному лікуванні.

На засіданні Кабінету Міністрів України прийняте рішення щодо продовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року.

Дотримуючись всіх заходів індивідуального захисту ви захистити себе та свою родину від вірусних інфекцій. Будьте здорові!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:30
327
Немає коментарів. Ваш буде першим!