Відбулося пленарне засідання 13 сесії міської ради

Відбулося пленарне засідання 13 сесії міської ради

Відбулося пленарне засідання 13 сесії міської ради

Вчора,16 лютого, під головуванням Кремінського міського голови Володимира Струка відбулося пленарне засідання 13 сесії міської ради восьмого скликання. Оскільки з 11 лютого Луганську область переведено у «червону» зону карантину, засідання сесії було проведено в режимі zoom-конференції.

На порядок денний пленарного засідання виносилось 69 питань. Всі вони були попередньо розглянуті профільними комісіями міської ради.

Депутатським корпусом затверджено Програму «Соціальний автобус» на території Кремінської міської територіальної громади на 2022-2023 роки, Положення про Громадський бюджет в Кремінській міській територіальній громаді, Порядок виплати матеріальної допомоги дітям з орфанними та онкозахворюваннями, Порядок здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення, Порядок здійснення компенсаційних виплат за надані телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян за рахунок коштів Кремінської міської територіальної громади.

Прийнято низку питань щодо роботи управління «Центр надання адміністративних послуг», розглянуто ряд майнових та земельних питань.

Засідання пройшло конструктивно та злагоджено. Депутатами були прийняті відповідні рішення.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:15
478
Немає коментарів. Ваш буде першим!