У Кремінній вперше відзначили День єднання

У Кремінній вперше відзначили День єднання

У Кремінній вперше відзначили День єднання

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого.

У Президентському указі йдеться, що нове свято було започатковане для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

У День єднання Державний Прапор України було піднято на будівлях усіх населених пунктів країни, а о 10-й ранку українці виконали Державний Гімн.

Іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку земляків, пройшли і у Кремінській громаді. Зокрема, у Кремінській публічній бібліотеці відбувся «круглий стіл» за участю представників влади, громадських організацій, працівників освіти і культури, молоді.

До «кола єднання» долучилися заступниця Кремінського міського голови Наталя Макогон та депутатка Сєвєродонецької районної ради Світлана Загоруй.

У своєму виступі Наталя Макогон сказала: «Ми всі дуже різні – за віком, статтю, поглядами. Але нас об’єднує спільне бажання - жити в щасливій і мирній країні!»

Наталя Миколаївна також зазначила, що дуже символічним є те, що захід з нагоди Дня єднання проходить саме у бібліотеці. Бо незабаром у відремонтованому, осучасненому Кремінському бібліотечному закладі відкриється молодіжний хаб, де буде достатньо майданчиків і можливостей для нашого з вами спілкування і єднання.

Яскравим елементом заходу став виступ місцевої поетеси, члена Національної спілки письменників України Ганни Гайворонської. Присутні прослухали патріотичну поезію землячки, насолодилися нею і надихнулися.

Користуючись нагодою, Ганні Андріївні передали лист-подяку Луганської обласної державної адміністрації – за плідну письменницьку діяльність, значний внесок у формування високих духовних цінностей та з нагоди 30-річчя від Дня заснування Національної спілки письменників України.

Як сказав голова молодіжної громадської організації Микита Горбатенко, молоді теж боляче спостерігати за тим, які нелегкі часи наразі переживає наша держава. Тому українські хлопці і дівчата залюбки долучаються до патріотичних флеш-мобів, заходів і акцій, вони сильні і амбітні, і щиро вірять у свою країну.

Флеш-моб «У єдності наша сила!» за участю кремінської молоді відбувся того дня і у бібліотеці. А у кінці заходу всі його учасники написали на жовто-блакитній стрічці свої побажання Україні та один одному. І головним було – миру і процвітання. Бо ми – проти війни!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:50
446
Немає коментарів. Ваш буде першим!