У Кремінській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

У Кремінській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

У Кремінській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – особливий день для воїнів-«афганців», коли вони відзначають останній день виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні також вшановуються учасники бойових дій на території інших держав.

Страшна і кривава війна в Афганістані завершилася 33 роки тому, але вона і досі нестерпно болить тим, хто безпосередньо знаходився на чужій землі, і тим, хто чекав своїх рідних вдома.

З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав, біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам у Кремінній, відбувся нетривалий мітинг (зважаючи на епідеміологічну ситуацію в області та «червону» зону). У ньому взяли участь голова Кремінської територіальної громади Володимир Струк, голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Прокопенко, заступниця голови Сєвєродонецької РДА Катерина Колєснікова, члени громадських організацій, що об’єднують воїнів-інтернаціоналістів, громадськість. 

Володимир Струк, звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів, сказав, що вони для всіх нас, особливо для молоді, є взірцем мужності, відданості і відваги. Мер побажав усім міцного здоров’я, і, найголовніше, щоб не було війни!

До пам’ятного знака лягли живі квіти…

Захід продовжився на міському цвинтарі, куди, як і вчора, поїздку організувала міська рада. Щоб чоловіки могли відвідати могили своїх побратимів, покласти квіти і, схиливши голови, пом’янути їх добрим словом. Воїни-інтернаціоналісти сьогодні завітали до кожного бойового товариша, хто спочив вічним сном на кладовищі... 

  

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:55
146
Немає коментарів. Ваш буде першим!