Перемога у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ»

Перемога у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ»

Перемога у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ»
Перемога у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ» 0Перемога у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ» 1Перемога у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ» 2Перемога у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ» 3

Кремінська художня школа отримала нагороди з Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «НОВОРІЧНА МРІЯ».

Наприкінці грудня 2021 року Кремінська художня школа відправила для участі у Конкурсі 38 робіт учнів. Переможцем стала Катерина ХОЛОДОВСЬКА (7 клас, викладач Ірина МАРКОВА). А всі учасники отримали Сертифікати участі. Подяку за активну участь в організації Конкурсу отримав і колектив школи.

На Конкурс було подано понад 1300 конкурсних робіт від понад 1100 учасників. До участі у Конкурсі було запрошено: дітей - внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО/ООС та дітей, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС. Найбільша кількість робіт надійшла з Донецької, Луганської, Харківської, Вінницької, Київської, Херсонської, Чернігівської , Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей та м. Києва.

Організаторами Конкурсу виступили Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України.

Конкурс пройшов за підтримки: Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України», Київської міської та обласних державних адміністрацій. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:29
368
Немає коментарів. Ваш буде першим!