Відбулася наукова конференція юних дослідників Кремінщини

Відбулася наукова конференція юних дослідників Кремінщини

Відбулася наукова конференція юних дослідників Кремінщини

19 січня, в Кремінському центрі дитячої та юнацької творчості, відбулася наукова конференція наукового товариства учнів Кремінської міської ради, яка є фіналом І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У роботі наукової конференції наукового товариства учнів нашої громади взяли участь юні науковці Кремінських ліцеїв №1, №2 та №5, їх наукові керівники та члени журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

З вітальним словом до присутніх звернувся керівник наукового товариства учнів Кремінської міської ради, кандидат географічних наук, учитель географії Кремінського ліцею №5 Павло Вірченко. Від імені управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради та філії Луганської обласної малої академії наук України він побажав учням успішного захисту представлених на конкурс дослідницьких робіт.

Юні науковці презентували свої дослідницькі роботи у п’яти наукових секціях. Зокрема, у секції «Психологія» учениця Кремінського ліцею №2 Аліна Чехута (науковий керівник Ірина Білан) представила свої наукові здобутки, пов’язані з розвитком емоційного інтелекту дітей молодшого шкільного віку.

Учениця ліцею №1 Вікторія Пономарьова (науковий керівник Наталія Сєдих) у секції «Математика» захищала дослідницьку роботу з теми «Магічні квадрати. Квадрат Піфагора».

У секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» свою роботу на тему «Конструювання драйверу для запуску несправних ламп денного світла» представила учениця ліцею №2 Анастасія Білоус (науковий керівник Сергій Дікарєв).

Дослідження природних вод Кремінщини було презентовано на секції «Хімія» в роботі Назара Камєнєва, учня ліцею №2 (науковий керівник Тетяна Мазур).

І на завершення учнівської наукової конференції про туристсько-рекреаційні ресурси Кремінської територіальної громади розповів Бутко Дмитро, учень ліцею №5 (секція «Географія та ландшафтознавство», науковий керівник Павло Вірченко).

Учні-учасники І етапу конкурсу-захисту МАН цікаво та змістовно презентували свої дослідницькі роботи, впевнено відповідали на запитання членів журі, демонстрували належну підготовку та ерудицію.

За висновками членів журі, усі представлені роботи рекомендовані до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Дякуємо всім учасникам наукової конференції за плідну й професійну роботу, а управлінню освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради, КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кремінської міської ради» та Центру дитячої та юнацької творчості Кремінської міської ради - за сприяння у проведені наукової конференції.

Н.Богомолова, директор КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кремінської міської ради».

П.Вірченко, керівник наукового товариства учнів Кремінської міської ради,

учитель географії Кремінського ліцею №5,

кандидат географічних наук. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:45
411
Немає коментарів. Ваш буде першим!