Тепер «ковідну» тисячу можна витратити на ліки людям віком 60+

Тепер «ковідну» тисячу можна витратити на ліки людям віком 60+

Тепер «ковідну» тисячу можна витратити на ліки людям віком 60+

Із 24 січня вакциновані українці від 60 років можуть придбати лікарські засоби за кошти, отримані у межах президентської програми єПідтримка.

За кошти програми можна придбати в аптечних закладах та інтернет-аптеках виключно лікарські засоби.

Урядовий портал.

«Уряд надав можливість людям віком від 60 років спрямувати кошти за отримання базового курсу щеплень від коронавірусної хвороби на придбання ліків. Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. Тепер їх можна придбати за рахунок коштів єПідтримки», – зазначив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Українці віком 60+ можуть придбати за кошти програми єПідтримка ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього.

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Наприклад, не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

Детальнішепропрограмуможнадізнатисянасайтіhttps://e-aid.diia.gov.ua/.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:20
137
Немає коментарів. Ваш буде першим!