Як проголосувати і не заразитися?

Як проголосувати і не заразитися?

Як проголосувати і не заразитися?

Вже завтра відбудуться місцеві вибори. Не забуваємо про правила безпеки під час голосування, які підготували у Міністерстві охорони здоров’я.

За даними Укрінформу, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив нещодавно на брифінгу: 

"Уже в неділю відбудуться місцеві вибори. Підтримати своїх кандидатів на виборах прийдуть мільйони українців. Але не треба забувати, що у день виборів у COVID-19 немає вихідного дня. І дуже важливо, щоб всі ці заходи пройшли в максимально безпечній атмосфері. МОЗ запропонувало відповідні правила, у який спосіб повинні відбуватися вибори, і ці правила були підтримані", - сказав Степанов.

За його словами, перед початком роботи голова окружної комісії повинен визначити відповідальну особу, яка буде перед входом опитувати виборців щодо наявності симптомів респіраторних захворювань. При вході до виборчих дільниць мають обов'язково бути дезінфікуючі засоби для рук. Також там розміщуються інформаційні матеріали щодо протиепідемічних заходів.

Степанов зазначив, що біля входу та у самому приміщенні для голосування наноситься розмітка, яка має вказувати на дотримання дистанції. При можливості виборчі дільниці мають забезпечити окремий вхід та вихід для виборців. Біля столу, де видаються виборчі бюлетені має бути не більше трьох людей, а усі поверхні виборчих дільниць мають дезінфікуватся.

Станом на 24 жовтня кількість людей, які захворіли коронавірусом Covid-19, від початку пандемії в Україні – 337 410 (+7014 за попередню добу). 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:45
186
Немає коментарів. Ваш буде першим!