Про об’єкти підвищеної небезпеки

Про об’єкти підвищеної небезпеки

Про об’єкти підвищеної небезпеки

На території Кремінської територіальної громади функціонує вісім об’єктів підвищеної небезпеки.

Усі вони повинні бути обов'язково обладнані системами раннього виявлення. Про це розповів Володимир Заморений, заступник начальника відділу організації профілактичної роботи Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області:

У технологічному процесі даних об’єктів знаходяться небезпечні речовини, які під впливом зовнішніх факторів або несправності обладнання та у разі аварій на даних підприємствах можуть привести до виникнення надзвичайних ситуацій.

Відповідно до статті 53 Кодексу цивільного захисту України, на виконання Протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 14.08.2019 року № 14 всі об’єкти підвищеної небезпеки повинні бути обладнані автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення. Дана ситема визначена, як сукупність приладів та елементів що здійснює контроль за технологічними параметрами, оповіщення персоналу та населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Обладнання об’єктів даними ситемами працюють разом для забезпечення безпеки об’єктів та населення, яке проживає в можливій зоні враження, у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:00
141
Немає коментарів. Ваш буде першим!