У «Добро» з подарунками завітав Дід Мороз

У «Добро» з подарунками завітав Дід Мороз

У «Добро» з подарунками завітав Дід Мороз

І напередодні Старого Нового року до Центру «Добро» завітав Дід Мороз, з самої Скандинавії, з 12-ма парамипалиць для ходьби. Мрії збулися!

Новий рік все ж таки дивовижне свято, яке приходить несподіваними подарунками і сюрпризами не тільки до дітей, але й до дорослих. Головне – вірити в дива і чекати їх з відкритим серцем. Як це робили жінки з клубу «Художня майстерня», що працює при КУ «Кремінський міський центр реабілітації дітей та осіб з інвалідністю «Добро».

Члени цього клубу творять справжні дива і зібрали вже цілий музей своїх виробів з бісеру, стрічок і паперу; в’язані і вишиті речі; картини і сувеніри тощо. Але, досягнувши висот у творчості хенд-мейду, жінкам хотілося б займатися і активним відпочинком. Тому, перед Новим роком загадали бажання отримати палиці для скандинавської ходьби. Тоді б вони могли спілкуватися не тільки в кабінетах Центру, а й виходити на прогулянки в ліс, до річки, дихати цілющим повітрям хвої і милуватися красою нашої неповторної Кремінної.Ото ж бажання було надіслано у Космос. Його прочитали!

І напередодні Старого Нового року до Центру «Добро» завітав Дід Мороз, з самої Скандинавії, з 12-ма парамипалиць для ходьби. Мрії збулися! Тепер, разом зінструктором, майстринівиходитимуть на стежинку здоров’я і отримуватимуть безцінний релакс від природи.

Звичайно ж, допоміг Діду Морозу міський голова Володимир Струк. Разом з палицями він передав «Добру» ще й ноутбук, мікрохвильову піч, 12 каріматів для занять фізичною гімнастикою, відеокамеру для проведення відеоконференцій, музичну колонку для розважальних заходів.

Радості не було меж! Спеціаліст Центру «Добро» Валентина Шевченко, від імені свої підопічних, подякувала міському голові за увагу і турботу про людей, за те що він розуміє їхні проблеми і дбає про здоров’я жителів громади.

Ну а Дід Мороз продемонстрував майстер-клас зі скандинавської ходьби. Що ж, можна вирушати! Приємних прогулянок! І хай частіше у нас трапляються дива!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:50
264
Немає коментарів. Ваш буде першим!