Президент України Володимир Зеленський відвідав Кремінну

Президент України Володимир Зеленський відвідав Кремінну

Президент України Володимир Зеленський відвідав Кремінну
Президент України Володимир Зеленський відвідав Кремінну 0Президент України Володимир Зеленський відвідав Кремінну 1Президент України Володимир Зеленський відвідав Кремінну 2Президент України Володимир Зеленський відвідав Кремінну 3

23-го жовтня він побував на стадіоні Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» та обласному фізкультурному центрі «Олімп.

Про це повідомляє Луганська обласна військово-цивільна адміністрація. 

Начальник ліцею – полковник Валерій Ємбаков ознайомив Володимира Зеленського із умовами, в яких виховуються майбутні захисники України: провів навчальними класами, показав зону відпочинку ліцеїстів та їдальню, а також спортивний комплекс закладу. В рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Кадетському корпусі проведено реконструкцію стадіону, капітальний ремонт навчального корпусу та зовнішніх мереж закладу загальною вартістю майже 50 млн грн.

«Система військових ліцеїв має бути підтримана державою, особливо тут, майже у 40 кілометрах від лінії розмежування», - наголосив Валерій Ємбаков.

Розповідаючи історію закладу, який у 2014 році був захоплений незаконними збройними формуваннями, а його навчально-матеріальна база знищена, він наголосив, що на розбудову закладу майже «з нуля» було виділено понад 20,2 млн грн. з обласного бюджету. У 2017 році було реконструйовано стройовий плац та побудовано спортивний комплекс вартістю понад 11,0 млн грн. Наразі створено усі сучасні умови для навчання та військово-фізичної підготовки ліцеїстів.

Крім того, Президент України оглянув тренувальну базу олімпійського резерву – фізкультурний центр «Олімп». Зокрема, легкоатлетичне ядро спорткомплексу, плавальний басейн та сучасний зал важкої атлетики. «Олімп» - один з декількох у країні, що відповідають стандартам спорту вищих досягнень. Наразі там тренується збірна команда України з легкої атлетики.

Директор «Олімпу» Юрій Іщенко звернувся до Володимира Олександровича із проханням підтримати ідею створення на базі відновлювального медичного центру для спортсменів. Президент пообіцяв свою підтримку у вирішенні питання та надав відповідне доручення Міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту. «Я особисто випишу вам ліцензію», - пожартував Вадим Гутцайт.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:10
310