Випробування негодою - це не так просто

Випробування негодою - це не так просто

Випробування негодою - це не так просто

Новий рік в Україну прийшов опадами у вигляді дощу та мокрого снігу. Найбільшою неприємністю за останній тиждень стала ожеледиця, яка скувала і кремінські дороги. Люди падали, травмувалися, а дістатися до роботи було справжнім випробуванням. І знову у мережі інтернет з’явилися негативні відгуки кремінян про роботу комунальників. Мовляв, вулиці не розчищаються, нічого не робиться…

За коментарем з цього приводу ми звернулися до керівництва ДП «Кремінське Комгосподартсво КП «ККС». Ось що газеті відповів директор Геннадій Махура:

- А ви скажіть це нашим робітникам, які відпрацювали вдень, а потім, коли випав сніг, вийшли в нічну зміну. Ані вихідних, ані свят для цих людей не існує! Хоча у кожного є родини, дружини, діти, з якими вони також хотіли б спокійно зустрічати Новорічно-Різдвяні свята та нічим більше не перейматися.

Якщо комусь не видно нашої роботи – приходьте на дочірнє підприємство після опівночі. Саме тоді, коли ви спите, ми починаємо працювати.

- Щоб не заважати містянам вдень?

- Так. І тому, що не завантажені автотранспортом вулиці легше розчистити. Тоді роботи виконуються якісно, без утворення ям та колій на дорогах.

Міський голова ставить перед нами завдання приводити до ладу місто до початку робочого дня, щоб усім вам було комфортно добиратися до роботи, відводити дітей у садочки і школи. Повторююсь, наші люди працюють наднормово.

- А людей, техніки вистачає?

- Багато молоді сьогодні піде працювати на мінімальну зарплату? Зараз же «у моді» онлайн заробіток, а фізичну працю зовсім знецінили… Тому у нас невеликий штат, залишилися фактично ветерани-комунальники, загартовані на відповідальну фізичну роботу. Саме ці люди готові працювати і працюють за будь-яких умов.

З транспорту задіяно всього п’ять одиниць. Спеціалізованої снігоприбиральної техніки немає. Тому виконуємо роботи у межах своїх можливостей, навіть більше.

Наразі, спільно з Кремінською міською радою, шукаємо варіанти і можливості для придбання нової сучасної техніки.

У нас немає чергової служби, яка б попереджала нас і сповіщала про сніг чи негоду (її потрібно утримувати). Але ми тісно співпрацюємо з поліцією та МНС, оперативно реагуючи на надзвичайні ситуації та усуваючи їх.

- Люди скаржаться, що не були розчищені віддалені вулиці.

- Першочергово розчищаються і посипаються центральні вулиці, місця скупчення людей, дороги, де можуть виникати затори, доріжки до садочків, шкіл, установ та організацій. Коли погода більш-менш втихомирювалася, виїжджали на віддалені вулиці міста (сьогодні це був район «першої» шахти, вулиця Фурманова та інші). А ще ж і села обслуговуємо – Червону Діброву, Житлівку.

Неможливо охопити всю територію одразу. І така ситуація повсюди, не тільки у нас.

Окрема вдячність людям, які підключилися і допомогли самостійно розчистити вулиці. Зокрема, спасибі старості села Червонопопівка Віктору Ляленку.

А язиком у Інтернеті плескати – не фури розвантажувати…

Записала Яна ВЕЛИЧКО.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:40
89
Немає коментарів. Ваш буде першим!