Анатолію Висоцькому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кремінна»

Анатолію Висоцькому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кремінна»

Анатолію Висоцькому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кремінна»

На останній у 2021 році сесії Кремінської міської ради депутати підтримали рішення про присвоєння Анатолію Висоцькому звання «Почесний громадянин міста Кремінна».

Анатолій Антонович Висоцький – заслужений лікар України, кандидат медичних наук, колишній очільник Кремінської районної лікарні.

Народився 12 серпня 1951 року на Черкащині. У 1967 році вступив до Уманського медичного училища, яке закінчив у 1971 році (під час навчання уже підробляв санітаром у санаторії для дітей із захворюваннями кісткової системи). Потім працював за фахом. З 1971 по 1973 рік служив у лавах Радянської армії. У 1980 році закінчив Дніпропетровський медінститут і перебрався до тоді ще Bорошиловградської області. Для роботи обрав затишну, мальовничу Кремінну і так потрапив до Кремінської районної лікарні. Спочатку працював дитячим хірургом, а з 1987 і по 2007 рік обіймав посаду головного лікаря. Потім був начальником управління охорони здоров’я Луганської області, навчав студентів медичного інституту, відкрив реабілітаційний центр з лікування хребта. Загалом має 40 років медичного стажу.

За час роботи Анатолія Висоцького охорона здоров’я району та області зазнала кардинальних позитивний змін: зміцнювалася матеріально-технічна база, зводилися будинки для медичних працівників, створювалися всі умови для якісного обслуговування населення.

Анатолій Антонович Висоцький по праву заслужив це високе і почесне звання: своїм професіоналізмом, мудрістю, великим серцем і тисячами врятованих життів! 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:15
641
Немає коментарів. Ваш буде першим!