Найкращі роботи Всеукраїнського проєкту молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ-2021»

Найкращі роботи Всеукраїнського проєкту молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ-2021»

Найкращі роботи Всеукраїнського проєкту молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ-2021»
Найкращі роботи Всеукраїнського проєкту молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ-2021» 0

10 грудня 2021 року урочисто проведено одинадцяту кульмінацію Всеукраїнського проєкту для молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» (м. Львів).

У 2021 році для участі у Проєкті було подано понад 700 художніх робіт молодих художників віком 5–16 років з 22-х областей України.

Зазначимо, що Всеукраїнський проєкт молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» ініційований InternationalAssociationCultureandArt у 2011 році. Його координатором є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», а організатором – ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

Загалом для участі у цьогорічному Всеукраїнському проєкті учасники із 22 областей України надіслали свої роботи.

До Міжнародної кваліфікаційної колегії Всеукраїнського проєкту для молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2021 увійшли члени журі з України, Чехії та Словаччини.

Роботи, котрі отримали найвищий рейтинг, увійшли до експозиційної збірки «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2021, а кращі з кращих були номіновані особливими відзнаками.

Кремінська художня школа вже вшосте є учасником конкурсу. І цьогоріч для участі було надано 29 робіт наших учнів.

Роботи Наталії ВЕДЕРНІКОВОЇ (7 клас, викладач Ірина МАРКОВА) та Софії КОРОВКІНОЇ (8 клас, викладач Олена АКІНІНА) увійшли експозиційної колекції кращих творів проєкту 2021 року. А робота Анастасії ЦАРИЦАНСЬКОЇ (1 клас, викладач Валерія ПАВЛЕНКО) отримала Особливу відзнаку.

Вітаємо!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:28
115
Немає коментарів. Ваш буде першим!