Результати відкритого чемпіонату міста Кремінна з важкої атлетики

Результати відкритого чемпіонату міста Кремінна з важкої атлетики

Результати відкритого чемпіонату міста Кремінна з важкої атлетики

18 грудня 2021 року відбувся відкритий чемпіонат міста Кремінна з важкої атлетики, присвячений пам’яті майстра спорту Віктора Мамчура. Чемпіонат проходив серед юнаків та дівчат до 13, 15, 17 років та дорослих. В змаганнях взяли участь 43 спортсмена зі всієї області.

Результати змагань серед дівчат до 13 років.

Вагова категорія до 32 кг: 

Земляненко Богдана (Сватове) – І місце (сума 31 кг);

Деревʼянко Марія (Кремінна, ліцей №5) – ІІ місце (сума 19 кг).

Вагова категорія до 36 кг:

Чорноок Анастасія (Кремінна, ліцей №2) – І місце (сума 25 кг).

Вагова категорія до 40 кг:

Рибіна Єва (Сватове) – І місце (сума 60 кг);

Ростягаєва Юлія (Сватове) – ІІ місце (сума 35 кг).

Вагова категорія до 45 кг:

Лєванзова Маргарита (Кремінна, ліцей №4) – І місце (сума 88 кг);

Волченко Анна (Сватове) – ІІ місце (сума 63 кг);

Бутко Вікторія (Сватове) – ІІІ місце (сума 53 кг).

Вагова категорія до 45 кг:

Селіванова Ангеліна (Кремінна, ліцей №5) – І місце (сума 110 кг).

Вагова категорія до 59 кг:

Клунна Дарія (Сватове) – І місце (сума 112 кг);

Білоус Анна (Кремінна, ліцей №1) – ІІ місце (сума 49 кг).

Вагова категорія до 64 кг:

Зьома Анна (Кремінна, ліцей №2) – І місце (сума 107 кг);

Радзієвська Аміна (Сватове) – ІІ місце (сума 53 кг);

Результати змагань серед дівчат до 15 років.

Вагова категорія до 64 кг:

Чугаєва Дарина (Кремінна, ліцей №5) – І місце (сума 83 кг). 

Вагова категорія до 81 кг:

Медвєдєва Христина (Сватове) – І місце (сума 115кг).

Вагова категорія до 81+ кг:

Калашник Ганна (Кремінна, ліцей №5) – І місце (сума 166 кг). 

Результати змагань серед дівчат до 17 років.

Вагова категорія до 45 кг:

Конюхова Валерія (Кремінна) – І місце (сума 63 кг).

Вагова категорія до 49 кг:

Чмірьова Анастасія (Петропавлівка) – І місце (сума 131 кг).

Вагова категорія до 59 кг:

Пустовєтова Єлізавета (Петропавлівка) – І місце (сума 135 кг).

Вагова категорія до 64 кг:

Постромкіна Надія (Кремінна, ЛОЛІФКС) – І місце (сума 93 кг).

Вагова категорія до 71 кг:

Чернобай Юлія (Кремінна, ліцей №4) – І місце (сума 95 кг).

Результати змагань серед жінок.

Вагова категорія до 49 кг:

Буднікова Тетяна (Кремінна, ДЗ «ЛНУ ім. Т. Шевченка») – І місце (сума 144 кг). 

Вагова категорія до 71 кг:

Банченко Анастасія (Кремінна) – І місце (сума 165 кг), ДЗ «ЛНУ ім. Т. Шевченка».

Вагова категорія до 87 кг:

Андріященко Тетяна (Сватове) – І місце (сума 168кг),  ДЗ «ЛНУ ім. Т. Шевченка».

Результати змагань серед юнаків до 13 років.

Вагова категорія до 34 кг:

Волченко Іван (Сватове) – І місце (сума 62 кг);

Щербо Савелій (Кремінна,ліцей №2) – ІІ місце (сума 39 кг). 

Вагова категорія до 38 кг:

Гурін Матвій (Кремінна, ліцей №2) – І місце (сума 73 кг).

Вагова категорія до 45 кг:

Селявін Сергій (Сватове) – І місце (сума 76 кг);

Марченко Данило (Кремінна, ліцей №1) – ІІ місце (сума 47 кг).

Вагова категорія до 55 кг:

Кошель Данило (Кремінна) – І місце (сума 95 кг);

Слєпцов Артем (Кремінна, ліцей №1) – ІІ місце (сума 47 кг). 

Вагова категорія до 61 кг:

Котелевський Сергій (Петропавлівка) – І місце (сума 190 кг).

Результати змагань серед юнаків до 15 років.

Вагова категорія до 49 кг:

Толкачов Владислав (Кремінна) – І місце (сума 109 кг), ЛОЛІФКС.

Вагова категорія до 55 кг:

Батарон Нікіта (Новопсков) – І місце (сума 143 кг).

Вагова категорія до 61 кг:

Великохацький Євген (Кремінна, ліцей №5) – І місце (сума 57 кг). 

Любченко Віталій (Кремінна, ліцей №1) – ІІ місце (сума 55 кг).

Вагова категорія до 67 кг:

Калкуразов Данило (Сватове) – І місце (сума 182 кг);

Ковальчук Михайло (Сватове) – ІІ місце (сума 124 кг).

Вагова категорія до 73 кг:

Жарук Євгеній (Новопсков) – І місце (сума 205 кг).

Вагова категорія до 81 кг:

Бибик Микита (Кремінна) – І місце (сума 223 кг), ЛОЛІФКС.

Вагова категорія до 102 кг:

Фесенко Назар (Кремінна) – І місце (сума 200 кг), ЛОЛІФКС.

Результати змагань серед юнаків до 17 років.

Вагова категорія до 73 кг:

Гребенюк Денис (Кремінна, ліцей №1) – І місце (сума 84 кг).

Результати змагань серед чоловіків.

Вагова категорія до 96 кг:

Ктітарев Олег (Петропавлівка) – І місце (сума 275кг).

Змагання відбувалися за підтримки Кремінського міського голови Володимира Струка, директора ЛОФЦ "ОЛІМП" Юрія Іщенка, Ольги Мамчур, директора Кремінського міського центру "Спорт для всіх" Дмитра Шевцова, директора ДЮСШ Олександра Кузьменка.

Спортсмени були нагороджені медалями та грамотами, солодкими подарунками та грошовими винагородами від спонсорів змагань.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:40
291
Немає коментарів. Ваш буде першим!