У закладах культури громади тривають святкові заходи до Дня Миколая. ФОТО

У закладах культури громади тривають святкові заходи до Дня Миколая. ФОТО

У закладах культури громади тривають святкові заходи до Дня Миколая. ФОТО

Святий Миколай. Від нього мільйони дітей світу чекають подарунків, а дорослі – вчаться бути милосердними. І зараз в усіх закладах Кремінської громади тривають святкові заходи до Дня Святого Миколая. Дітлахи старанно готуються до зустрічі зі святим, вчать пісеньки і вірші, пишуть йому листи.

Сьогодні начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради Олексій Удовенко продовжив вітати діточок громади з найочікуванішим святом. Керівник, разом з представниками громадської організації «Bідродження Кремінщини» - Артемом Абрамовим і Дмитром Новіковим - завітали до клубів «Першої шахти», Червоної Діброви і Старої Краснянки. Традиційно, гості прийшли до малечі з гостинцями. (А напередодні свят ця ж ініціативна група подарувала клубам живі ялинки, які тепер яскраво засяяли).

У привітальному слові Олексій Володимирович побажав дітям гарних подарунків, святкового настрою, виконання бажань і щоб вони завжди були розумними, чемними та слухняними.

Отже, у святково прикрашених актових залах відбулися новорічні вистави за участю Миколая. Головний герой свята був щедрим на подарунки, кружляв з дітками у хороводах, співав і танцював з ними. А ще діти брали участь у різноманітних конкурсах. Було дуже весело і цікаво! Щирі дитячі посмішки і сяючі очі стали тому підтвердженням.

(Перша шахта)

(Червона Діброва)

(Стара Краснянка)

Нагадуємо, завтра, о 16.00.,  Святий Миколай завітає на свято, яке відбудеться на центральній площі громади.  

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
20:50
398
Немає коментарів. Ваш буде першим!